customers

Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

delivery

Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

delivery-time

Doručenie tovaru už od 24 hodín

phoneTelefonické objednávky:  0948 22 54 54
phoneOpýtajte sa lekárnika:  0948 42 55 25 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
cart0,00 €
0
Súvisiace produkty

Výživový doplnok je nehormonálny prípravok s obsahom izoflavónov z červenej ďateliny a sóje a vitamínom D.
Prípravok je obohatený o vitamín D, ktorý prispieva k správnemu vstrebávaniu/využitiu vápnika a fosforu a k normálnej hladine vápnika v krvi. Prípravok je určený pre ženy v období klimaktéria. Prípravok sa obvykle používa v množstve 1 kapsula 1-2x denne.

Izoflavóny Duo s vitamínom D je doplnok stravy určený pre ženy v klimaktériu. Tento nehormonálny prípravok s obsahom izoflavónov a vitamínu D vo vyváženom zložení je určený pre všetky ženy, ktoré trápia klimakterickým ťažkostiam, ale nemôžu, alebo nechcú riešiť príznaky hormonálnej cestou. Doplnok stravy obsahuje 60 mäkkých želatínových kapsúl, ktoré pri doporučenom užívaní jednej až dvoch kapsúl denne zaštítia mesačnú až dvojmesačnú kúru.

V živote každej ženy nastane čas, kedy prechádza obdobím klimaktéria, častejšie nazývaným jednoducho prechod. Už od 40. roku života začína produkcia ženských hormónov pomaly klesať. Vzhľadom k tomuto poklesu pohlavných hormónov (estrogénov, progesterónu) dochádza u mnohých žien k prirodzeným sprievodným javom, ako sú návaly tepla, náhle potenie, zmeny nálady atď. Navyše sa mení aj telo. Koža stráca napätie a vysušuje sa, tkanivo je ochablejší, znižuje sa hutnosť kostí. Riešením môžu byť fytoestogeny.

Medzi rastliny bohaté na izoflavóny (fytoestrogény) patrí sója a červený ďatelina. Práve izoflavóny z červenej ďateliny pozitívne ovplyvňujú telesnú harmóniu v období klimaktéria a po ňom.

Doplnok stravy Izoflavóny Duo obsahuje nielen izoflavóny z oboch rastlín, ale je tiež obohatený o vitamín D, ktorý ovplyvňuje metabolizmus vápnika a fosforu a je teda veľmi dôležitý pre správnu mineralizáciu kostí a zubov. Zároveň má tiež pozitívny vplyv na náš imunitný systém.

leaf-discount