customers

Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

delivery

Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

delivery-time

Doručenie tovaru už od 24 hodín

phoneTelefonické objednávky:  0948 22 54 54
phoneOpýtajte sa lekárnika:  0948 42 55 25 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
cart0,00 €
0
Dodacie podmienky

Dodacia lehota začína plynúť dňom prijatia záväznej objednávky, ktorá obsahuje všetky potrebné údaje na jej vybavenie.

Objednaný tovar bude dodaný zákazníkovi podľa dostupnosti tovaru a prevádzkových možností pradávajúceho, a to v čo najkratšom temíne. Ak je tovar skladom, zvyčajne do 1-2 pracovných dní od prijatia objednávky. V prípade, že tovar skladom nie je, býva zvyčajne dodacia lehota minimálne 7 pracovných dní. Pri tovare označenom ako "vypredané", upovedomujeme zákazníkov emailom alebo telefonicky o možnostiach jeho dodania, resp. nedodania.

V prípade, ak sa objednaný tovar nenachádza na sklade, predávajúci sa zaväzuje bezodkladne objednať tovar na sklad, aby bol čo najskôr vyexpedovaný zákazníkovi. Pri tovare na objednávku, kde je dodacia lehota dlhšia minimálne 7 pracovných dní, upovedomí predávajúci o dodacej lehote tovaru.

DORUČENIE TOVARU

Ak bude Vaša hodnota zásielky vyššia ako 30 €, tovar Vám doručíme zdarma.

 

Spôsob prepravy Cena
Akýkoľvek druh prepravy zásielky v hodnote nad 30 € 0,00 €
Doručenie kuriérom do 48 hod., Slovenská pošta 2,99 €
Doručenie kuriérom GLS 3,90 €
Doručenie na POŠTU do 48 hodín (výber z 1447 výdajných miest) -----
Expresné doručenie kuriérom do 24 hod., Slovenská pošta 3,25 €
Expresné doručenie na POŠTU do 24 hodín (výber z 1447 výdajných miest) 3,10 €
Osobný odber Prešov, Budovateľská 34, LEKAREŇ - BUDOVATEĽSKÁ 0,00 €

 

Všetky uvedené ceny sú platné pre doručenie na území SLOVENSKA. Cenník doručovacích možností mimo územie SR si môžete vyžiadať na info@internetovalekaren.eu.

PREPRAVNÉ SPOLOČNOSTI

Internetová lekáreň www.internetovalekaren.eu využíva 2 prepravné spoločnosti a to Slovenskú poštu a GLS.

Slovenská pošta - balík na poštu

V prípade využitia služby Balík na poštu, Vám bude Vaša zásielka doručená na vybranú poštu. Na území SR je výdajných miest Slovenskej pošty 1447. Pri objednávaní tejto služby si prosím vyberte konkrétnu poštu (podľa mesta, smerovacieho čísla a adresy). Tovar Vám bude následne doručený na zvolenú poštu a to buď expresne alebo do 48 hod.. O jeho umiestnení a možnosti vyzdvihnutia Vás bude Slovenská pošta informovať SMS správou. Štandardná doba uloženia zásielky na Slovenskej pošte je 7 pracovných dní. Ak potrebujete zásielku z akýchkoľvek dôvodov uskladniť dlhšie, informujte nás o tom pri vytváraní objednávky (prostredníctvom poznámky k objednávke, telefonicky alebo e-mailom na info@internetovalekaren.eu). Svoju zásielku si môžete sledovať podľa podacieho čísla zásielky na http://tandt.posta.sk.

Slovenská pošta - kuriér

Pri možnosti doručenia zásielky kuriérom Slovenskej pošty, Váš tovar Vám bude doručený buď expresne, alebo do 48 hod.. V prípade, ak ste si zvolili možnosť expresnej zásielky kuriérom, budete upovedomený o doručení zásielky SMS správou dvakrát - deň pred doručením a v deň doručenia zásielky. Ak ste si vyžiadali kuriéra s doručením do 48 hod., ráno, v deň doručenia zásielky Vám príde informatívna SMS správa. SMS správy vždy obsahujú tel. č. na kuriéra, ktorý Vám zásielku doručuje a v prípade akýchkoľvek komplikácií sa s ním viete spojiť. Svoju zásielku si môžete sledovať podľa podacieho čísla zásielky na http://tandt.posta.sk.

GLS

GLS kuriér doručuje do 48 hod. od podania zásielky. Po podaní Vašej zásielky našou spoločnosťou obdržíte informatívny e-mail o tom, kedy Vám zásielka bude doručená.

leaf-discount