Telefonické objednávky: 0948 22 54 54
Opýtajte sa lekárnika: 0948 42 55 25  (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
NÁKUPNÝ KOŠÍK
0,00 € / 0 ks

SDT DAOSIN 30 tbl.


SDT DAOSIN 30 tbl.

Doplnok výživy, ktorý je vhodný pri histaminovej neznášanlivosti. Výživový doplnok Daosin s účinnou látkou: Enzým diaminooxidáza (DAO).

Vaša cena:
26,95€ s DPH

Bežná cena v lekárni: 33,04€
Ušetríte: 6,09€
Kód: 21467
Dostupnosť: skladom
Kúpou produktu získate 269 bodov
Množstvo:    

Charakteristika:

Užitie kapsúl DAOSIN tesne pred jedlom zvýši hladinu enzýmu DAO v tenkom čreve, čím napomáha rozkladu histamínu prijatého v strave. Histamín v strave sa tak nevstrebáva z tenkého čreva a nespôsobuje v ľudskom tele ťažkosti u ľudí so zníženou znášanlivosťou histamínu – tzv. histamínovou intoleranciou.  

Zloženie: Extract bravčovej bielkoviny s prírodnou diaminooxidázou (7%), stabilizátor (mikrokryštalická celulóza). Kapsula (hydroxypropylmetylceluloza), stabilizátor (sacharóza). Vitamíny (kyselina askorbová), stabilizátor (ryžový škrob). Povlaková látka (šelak), stabilizátor (hydroxypropylcelulóza), zahusťovadlo (acetylovaný škrob), zahusťovadlo (karboxymetylcelulóza), zvlhčovadlo (glycerol).  

Dávkovanie: Odporúča sa užívať v množstve 1 kapsula 2x denne tesne pred jedlom. Kapsula sa užije vcelku a zapije sa dostatočným množstvom tekutiny.    

Upozornenie:

Produkt je nevhodný pre vegetariánov (živočíšny pôvod). Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nepoužívať ako náhradu rozmanitej stravy. Ukladať mimo dosahu detí. Skladovať v suchu a chlade.