customers

Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

delivery

Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

delivery-time

Doručenie tovaru už od 24 hodín

phoneTelefonické objednávky:  0948 22 54 54
phoneOpýtajte sa lekárnika:  0948 42 55 25 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
cart0,00 €
0

Výživový doplnok

Chutný extrakt z brusníc pre deti už od 1 roka

  • In vitro antiadhézny účinok moču na uropatogénne baktérie

Urinal® SIRUP obsahuje aktívnu zložku NutriCran®, kvalitný koncentrát sušenej šťavy pripravený špeciálnym postupom z brusníc veľkoplodých (Vaccinium macrocarpon). Štúdie in vitro preukázali antiadhézny účinok moču na uropatogénne baktérie po konzumácii brusnicových produktov.* Zloženie výrobkov Urinal® zaručuje účinný obsah celkového množstva fenolových komplexov, bioflavonoidov a iných prírodných látok, ktoré sú zárukou vysokej kvality a účinnosti. Množstvo extraktu v maximálnej dennej dávke (15 ml) zodpovedá minimálne 37 500 mg plodov brusníc. Urinal® SIRUP je pre svoju formu zvlášť vhodný pre deti už od 1 roka. Môžu ho však užívať aj dospievajúce deti a dospelí, ktorým robí prehĺtanie tabliet problémy. Veľkou výhodou prípravku Urinal® SIRUP je možnosť užívať ho i v tehotenstve a počas dojčenia, odporúčame však konzultáciu s lekárom. Urinal® SIRUP je možné užívať spolu s antibiotikami. Urinal® SIRUP obsahuje len bezpečné prírodné látky.

* Vyjadrenie Európskeho úradu pre bezpečnosť potravín (EFSA): EFSA-Q-2008-117   

Upozornenie:

V prípade pretrvávajúcej akútnej infekcie s vysokou teplotou a v prípade, že sa tieto príznaky nezmiernia do 48 hodín, je potrebná konzultácia s lekárom. Urinal® SIRUP nie je náhradou antibiotík. V prípade akútnej močovej infekcie sa môže používať spoločne s antibiotikami.

Nevhodný pre deti do 1 roka. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku. Nesmie sa užívať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu detí, v suchu a tme, pri teplote od + 10 °C do + 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Výrobca nenesie zodpovednosť za škody spôsobené nevhodným použitím alebo skladovaním. Po otvorení sa odporúča prípravok spotrebovať najneskôr do 3 mesiacov. Prípravok môžu užívať deti od 1 roku, mládež i dospelí.

Zloženie

 

hmot./5 ml

hmot./10 ml

hmot./15 ml

NutriCran® (Vaccinium macrocarpon) koncentrovaná sušená šťava;

obsah.: min. 5 mg PAC* v 5 ml

500,0 mg

1 000,0 mg

1 500,0 mg

* proanthokyanidíny

Zloženie:  invertný sirup, voda purifikovaná, brusnica veľkoplodá – koncentrovaná sušená šťava, kyselina citrónová

Dávkovanie

5 ml pre deti vo veku od 1 do 3 rokov, 10 ml pre deti vo veku 3-12 rokov, 15 ml pre deti od 12 rokov a dospelých. Pred použitím riadne pretrepať! 

leaf-discount