customers

Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

delivery

Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

delivery-time

Doručenie tovaru už od 24 hodín

phoneTelefonické objednávky:  0948 22 54 54
phoneOpýtajte sa lekárnika:  0948 42 55 25 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
cart0,00 €
0

Výživový doplnok v kapsulách obsahujúci vitamín C novej generácie PureWay-C vo zvýšenej dávke PureWay-C je patentovaná forma vitamínu C-mikrokapsulovaný komplex kyseliny L-askorbovej a prírodných rastlinných voskov, stráviteľný pre žalúdok, podporujúci imunitný systém, obohatený o citrusové bioflavonoidy.

Použitie: ako vyýživový doplnok na použitie počas obdobia zníženej telesnej imunity (jeseň a zima), pre dospelých, ktorí majú zvýšený dopyt po vitamíne C (stres, fajčenie), odporúča sa najmä pre osoby, ktoré vykonávajú ťažkú fyzickú prácu vysokovýkonným športocom, ako aj pre ľudí, ktorí cvičia rekreačne.

Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula jedenkrát denne po hlavnom jedle, ktorú by ste mali zapiť veľkým množstvom vdy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Vyživový doplnok by sa nemal používať ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl.

POZNÁMKA: mierne sfarbenie kapsúl je prírodným javom, ktorý je dôsledkom povahy použitých zložiek a nemávlyv na kvalitu výrobku.

Kontraindikácie: precitlivenosť na zložky prípravku. Tento doplnok by nemali používať ľudia s predispozíciou na tvorbu obličkových kameňov alebo trpiaci na obličkové kamene. Ľudia s poruchami súvisiacimi s obsahom železa v tele (talasémia, hemochromatóza), tehotné alebo dojčiace ženy by sa mali poradiť s lekárom.

Zložky: mikrokapsulovaný komplex PureWay-C (kyselina L-askorbová-vitamín C, citrusové bioflavonoidy), objemové činidlo-mikrokryštalická celulóza, protihrudkovacia látka-oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín, kapsula (želatína, farbivo-E171).

VITAMÍN-C (z PureWay-C)  - 1000mg

CITRUSOVÉ bioflavonoidy (z PureWayC)  -  25mg

leaf-discount