customers

Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

delivery

Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

delivery-time

Doručenie tovaru už od 24 hodín

phoneTelefonické objednávky:  0948 22 54 54
phoneOpýtajte sa lekárnika:  0948 42 55 25 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
cart0,00 €
0

Eucerin pH5 Handcream Regeneračný krém na ruky pre citlivú pokožku, je ľahký, ale účinný krém na ruky ktorý aktivuje prirodzené obranné mechanizmy pokožky pre jej dlhotrvajúcu ochranu a hydratáciu.

Formula pH5 EnzymeProtection obsiahnutá v Eucerin pH5 Regeneračnom kréme na ruky preukázateľne posilňuje prirodzenú ochrannú bariéru pokožky, a zároveň u neho bola potvrdená vynikajúca kožná znášanlivosť, dokonca i na oslabenej pokožke.

Časté umývanie, zmeny teplôt a pôsobenie vonkajších faktorov sú len niektoré z každodenných dôvodov, prečo sú ruky často citlivé a suché. Eucerin pH5 Regeneračný krém na ruky bol vyvinutý tak, aby pôsobil proti týmto vplyvom zaistením až 18-hodinovej ochrany pred vysušovaním. Obsahuje formulu pH5 Enzyme Protection, ktorá posilňuje prirodzené obranné mechanizmy pokožky, pomáha udržovať mierne kyslú hodnotu pH kože a optimálne hydratuje pokožku. Vďaka dexpantenolu má krém i regeneračné vlastnosti.

  • Preukázané zvýšenie činnosti kožných enzýmov u dobrovoľníkov, ktorí používali výrobky Eucerin pH5 obsahujúce aktívnu kombináciu pH5 citrátového pufru, dexpantenolu a glycerínu.
  • Výrazný nárast hydratácie pokožky v porovnaní s placebom.

HLAVNÉ ZLOŽENE:

Dexpantenol, Glycerín a pH5 citátový pufer.

VLASTNOSTI:

Zodpovedá pH pokožky.

ZLOŽENIE:

AquaGlycerínHydrogenated Coco-GlyceridesPantenolStearyl AlcoholTriisostearinCetyl AlcoholPalmitic AcidStearic AcidTocopherolGlucosylrutinIsoquercitrinSodium Citrate,Citric AcidAluminum Starch OctenylsuccinateDimethiconePEG-100 StearateGlyceryl StearateSorbitan StearateCarbomerTrisodium EDTAMyristic AcidArachidic AcidOleic AcidPhenoxyethanolEthylhexylglycerinParfumBenzyl AlcoholLinaloolButylphenyl Methylpropiona

Spôsob použitia:

Používajte podľa potreby, aby ste získali jemnú a hebkú pokožku na dotyk.

 

 

leaf-discount