customers

Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

delivery

Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

delivery-time

Doručenie tovaru už od 24 hodín

phoneTelefonické objednávky:  0948 22 54 54
phoneOpýtajte sa lekárnika:  0948 42 55 25 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
cart0,00 €
0

Ochrana proti slnečnej alergii na pleť na tvári a pokožku na tele.

UV žiarenie je hlavnou príčinou slnečného poškodenia pokožky, avšak aj vysokoenergetické viditeľné svetlo môže vyvolávať tvorbu voľných radikálov, ktoré pre pokožku predstavujú ďalšiu záťaž. 

Eucerin Ochranný krémový gél na opaľovanie proti slnečnej alergii Sun Allergy SPF 50+ je výrobok slnečnej ochrany určený na tvár a celé telo vyvinutý špeciálne pre potreby pokožky so sklonom k slnečnej alergii, ako je polymorfná svetelná erupcia (PLE). Technológia Advanced Spectral Technology kombinuje širokospektrálne a fotostabilné UVA/UVB filtre na dosiahnutie vysokej UV ochrany s licochalconom A, ktorý neutralizuje voľné radikály vyvolané pôsobením UV žiarenia a vysokoenergetického viditeľného svetla. Obsahuje aj alpha-glucosyl-rutín, ktorý pomáha pri prevencii vzniku zo slnka vyvolaných alergií, ako je polymorfná svetelná erupcia (PLE).

Nemastný a nelepivý krémový gél na opaľovanie je bez obsahu parfumu, čím minimalizuje riziko podráždenia pokožky, rýchlo sa vstrebáva a je vodoodolný. 

Klinické a dermatologické štúdie potvrdzujú veľmi dobrú kožnú znášanlivosť na pokožke so sklonom k slnečnej alergii, ako je polymorfná svetelná erupcia (PLE).

Použitie: Pred pobytom na slnku naneste na pokožku v dostatočnom množstve a aplikáciu pravidelne opakujte – najmä po plávaní, ak ste sa spotili alebo po osušení uterákom. Iba tak zachováte pôvodnú úroveň ochrany. Použitie menšieho množstva významne znižuje úroveň ochrany.

Upozornenie: Pobyt na slnku obmedzte na minimum, a to aj po použití slnečnej ochrany. Nadmerné vystavovanie pokožky slnečnému žiareniu predstavuje vážne zdravotné riziko
Dojčatá a malé deti nevystavujte priamemu slnku.
Vyhýbajte sa kontaktu s očami .
Počkajte, kým sa prípravok úplne vstrebe a dbajte na to, aby nedošlo k priamemu kontaktu s oblečením a pevnými povrchmi, na ktorých by mohol krém zanechať farebné škvrny.

leaf-discount