customers

Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

delivery

Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

delivery-time

Doručenie tovaru už od 24 hodín

phoneTelefonické objednávky:  0948 22 54 54
phoneOpýtajte sa lekárnika:  0948 42 55 25 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
cart0,00 €
0

Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Prípravok s obsahom vitamínu E sa odporúča užívať u dospelých v množstve 1 kapsula každý druhý deň.

Zloženie:

DL - alfa tokoferolacetát , želatína , nosič olivový olej , zvlhčovadlo glycerol , farbivo E 120 .

Obsah:

60 mäkkých želatínových kapsúl .

Hmotnosť obsahu: 22,8 g .

Dávkovanie:

1 kapsula 1-krát za dva dni , prehĺtať , nehrýzť , zapiť pohárom vody . Odporúčané dávkovanie sa nesmie prekračovať .

Upozornenie:

Nevhodné pre deti . Ukladať mimo dosahu detí .

Nie je určené ako náhrada pestrej , vyváženej stravy a zdravého životného štýlu .

Neužívajte tento doplnok stravy spolu s liekmi ovplyvňujúcimi krvnú zrážanlivosť . Neužívajte pri zvýšenej tendenciu k tromboembolické príhody .

Ak užívate akékoľvek lieky alebo doplnky stravy , poraďte sa o vhodnosti užívania tohto lieku so svojím lekárom .

Skladovanie: Uchovávajte pri teplote od 15 ° C do 25 ° C , v pôvodnom obale , aby bol chránený pred svetlom a vlhkosťou .

Vitamín E 200 - poznajte kapsule pre vitalitu s antioxidačnými účinkami. Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Vitamín E je vitamín patriaci do skupiny vitamínu rozpustných v tukoch. Teda ak chcete, aby jeho príjem do Vášho organizmu bol dostatočný, pamätajte na súčasné prijímanie mastných kyselín. Jedno balenie obsahuje 60 mäkkých želatínových kapsúl, ktoré sa jednoducho užívajú. Keďže sa kapsule užívajú 1x za 2 dni, pokryje Vám jedno balenie pomerne dlhú dobu, cca 3 mesiace.

Pre zachovanie zdravia človeka je v prvom rade dôležité pamätať za vyvážený jedálniček. Aj vitamín E je možné nájsť v prírodnej ríši. Vyskytuje sa v slnečnicovom a sójovom oleji, v oleji z pšeničných klíčkov, masle, mlieku, mandliach, búrskych a lieskových orieškoch, sóje, šalátu a v mäse cicavcov

Odporúčaná denná dávka vitamínu E je rôzna. Dospelý muž by mal denne prijať 10 mg účinnej látky α-tokoferolu, dospelá žena 8 mg účinnej látky a deti podľa veku od 3 do 7 mg. Pre predstavu zo 100 g mandlí prijmete 20 mg vitamínu E, zo 100 g pšeničných klíčkov cca 27 mg vitamínu E a zo 100 g masla prijmete 2,2 mg vitamínu E.

Vitamín E je označovaný za najdôležitejšie antioxidant v ľudskom tele. Ako pre také je jeho úlohou chrániť bunky pred oxidatívnym stresom a účinkami voľných radikálov, preto pomáha spomaľovať starnutie. Údajne tiež zlepšuje hojenie rán.

leaf-discount