customers

Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

delivery

Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

delivery-time

Doručenie tovaru už od 24 hodín

phoneTelefonické objednávky:  0948 22 54 54
phoneOpýtajte sa lekárnika:  0948 42 55 25 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
cart0,00 €
0

Výživový doplnok je komplexom pupalkového oleja (Pupalkový olej - Oleum oenotherae) a vitamínu E (DL-alfa tokoferolacetát). Pupalkový olej  prispieva k zdravému vzhľadu pokožky a svoju nezastupiteľnú úlohu má aj pre bezproblémový priebeh menštruačného cyklu. Vitamín E je vitamín rozpustný v tukoch, ktorý prispieva k ochrane organizmu pred oxidačným stresom. Výživový doplnok sa odporúča užívať v dávke 1 - 2 kapsuly 3x denne.

Doplnok stravy Pupalka s vitamínom E je komplexom pupalkového oleja a vitamínu E. Pupalkový olej prispieva k zdravému vzhľadu pokožky a pre ženy má svoju nezastupiteľnú úlohu aj preto, že pôsobia na bezproblémový priebeh menštruačného cyklu . Doplnok stravy je obohatený o vitamín E, čo je vitamín , ktorý prispieva k ochrane organizmu pred oxidačným stresom . V jednom balení produktu nájdete 60 mäkkých želatínových kapsúl , čiže predstavuje asi mesačnú kúru .

Pupalka dvojročná je až 2 m vysoká bylina , ktorá je zrodená snáď priamo pre ženy . Nielen  že je krásna, kvitne sýto žltým kvetom s priemerom 8 cm, ale vďaka svojim liečivým účinkom je pupalka dnes tiež veľmi dobre známa a populárna. Najmä vtedy, ak hovoríme o semenách tejto rastlinky. Tá totiž obsahujú veľmi dôležité a cenné látky, najmä kyselinu linolovú a gama - linolénovú ( GLA )  Tieto kyseliny patrí medzi nenasýtené mastné kyseliny , ktoré majú v ľudskom organizme nezastupiteľné miesto. Tieto látky ( niekedy súhrnne označované ako vitamín F ) si však telo nedokáže samo vyrobiť a je teda odkázané na ich príjem z potravy .

Olej z Pupalky pomáha zachovať hormonálnu rovnováhu, prispieva k bezproblémovému menštruačnému cyklu a pomáha zvládať nepríjemné stavy spojené s obdobím pred menštruáciou . Zároveň pomáha ženám zostať krásne tým, že priaznivo pôsobí aj na hydratáciu a elasticitu pokožky .

leaf-discount