customers

Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

delivery

Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

delivery-time

Doručenie tovaru už od 24 hodín

phoneTelefonické objednávky:  0948 22 54 54
phoneOpýtajte sa lekárnika:  0948 42 55 25 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
cart0,00 €
0

Ovsený kúpeľ pre deti je špeciálne upravený, veľmi jemne mletý 100%-ný prírodný ovsený extrakt. Neobsahuje žiadne konzervačné látky ani ďalšie prísady.

Ide o produkt s veľmi doboru znášanlivosťou u detí, ktorý sa osvedčil v detských liečebňach a kúpeľoch (napr. Poděbrady, Lipová), kde sa liečia deti s atopickým ekzémom, psoriázou, akné, rôznymi dermatitídami a problémami so suchosťou kože. Pravidelným používaním sa kožné problémy výrazne zlepšujú, ustupuje nepríjemné svrbenie. Pri rozsiahlejších formách ekzémov a výraznom svrbení sa môže do kúpeľa pridať aj olejová prísada, napr. olivový či konopný olej. Pri chronických dermatitídach sa odporúča dlhodobá aplikácia. Pri odznievaní problémov sa môže frekvencia kúpeľov postupne znižovať.

Kúpeľ sa aplikuje pravidelne 3x za týždeň po dobu štyroch až šiestich týždňov.

Návod na prípravu: obsah vrecúška vsypeme do vane s vodou teploty 37 stupňov Celzia a zamiešame do rozpustenia prášku - cca 5 g prášku na každých 10 l vody. Optimálna doba kúpeľa je 20 minút. Koža sa po kúpeli už neoplachuje, len osuší. Potom je vhodné nechať dieťa ešte 10 minút v zábale.

Balenie obsahuje 6 vrecúšok s obsahom 25 g  prášku. 

 

leaf-discount