customers

Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

delivery

Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

delivery-time

Doručenie tovaru už od 24 hodín

phoneTelefonické objednávky:  0948 22 54 54
phoneOpýtajte sa lekárnika:  0948 42 55 25 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
cart0,00 €
0

Prípravok, ktorý v jedinej tablete obsahuje tri "zelené " potraviny. Chlorella, Zelený jačmeň a Spirulina tvoria ideálnu kombináciu, preto každá z uvedených složiek obohacuje výrobok o špecifické vlastnosti, čím dodáva produktu vynikajúce schopnosti.

Chlorella - je známa svojimi výbornými detoxikačnými vlastnosťami. Vo výrobku GREEN TRIO zaisťuje väčšinový obsah vitamínu A, ktorý podporuje správne fungovanie imunitného systému. Chlorela obsahuje chlorofyl, čo je tmavozelené farbivo, o ktorom sa často hovorí ako o „zelenej krvi“.

Spirulina - je druh sladkovodnej riasy bohatý na bielkoviny, vitamín B12 a chróm. Vitamín B12 podporuje správnu tvorbu červených krviniek a má vplyv na zníženie miery únavy a vyčerpania. Chróm je dôležitý minerál na udržanie normálnej hladiny glukózy v krvi.

Zelený jačmeň- je vyrobený zo sušených lístkov mladého jačmeňa. Z minerálov a vitamínov, ktoré prirodzene obsahuje, je vo väčšom množstve zastúpená meď. Dostatočný prísun tohto prvku zaisťuje správne fungovanie metabolizmu, podporuje obranyschopnosť organizmu a chráni bunky pred oxidatívnym stresom, takže funguje ako antioxidant.

Zloženie (6 tabliet obsahuje):  chlorela (Chlorella pyrenoidosa) 1000 mg, spirulina (Arthrospira platensis) 1000 mg, zelený ječmen (Hordeum vulgare) 1000 mg

Dávkovanie: odporúča sa užívať 2x denne 3 tablety pred jedlom a zapiť pohárom vody.

leaf-discount