customers

Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

delivery

Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

delivery-time

Doručenie tovaru už od 24 hodín

phoneTelefonické objednávky:  0948 22 54 54
phoneOpýtajte sa lekárnika:  0948 42 55 25 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
cart0,00 €
0
Súvisiace produkty

Ortho Help hrejivý masážny emulgél na kožu.

Prípravok obsahuje unikátny ORTHO COMPLEX pre účinnú kožnú masáž v oblasti stuhnutých kĺbov, šliach a svalov. Na koži pôsobí najprv mierne chladivým vnemom a ten postupne prechádza v skutočne hrejivý, prekrvujúci a relaxačný účinok. Pritom nespôsobuje nežiadúce pocity podráždenia, sčervenania pokožky či bolestivé vnemy. Priaznivý hrejivý účinok na koži pretrváva ešte dlhú dobu po aplikácii a poskytuje tak potrebné prehriatie kože v okolí postihnutých partií.

Gél možno ľahko vmasírovať, nespôsobuje zafarbenie oblečenia a nepríjemné lepivé pocity. Má príjemnú vôňu po vonných éterických olejoch. Neobsahuje syntetický parfum a bol dermatologicky testovaný.

ORTHO COMPLEX obsahuje zázvorový extrakt, kyselinu hyalurónovú, glukozamin, MSM, metylsalicylát, extrakt prasličky roľnej, borievkový a eukalyptový olej a iné.

Použitie

Masáž robiť s dostatočným množstvom prípravku, naniesť na kožu a sústredenými pohybmi prstov a dlaní dôkladne vmasírovať do pokožky. Pred prvou aplikáciou odporúčame hrejivý účinok odskúšať na pokožke predlaktia.

Opakovať aplikáciu 1-3x denne alebo podľa potreby.

Upozornenie

Neužívať vnútorne.

Nepoužívať v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek prípravku.

Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc.

leaf-discount