customers

Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

delivery

Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

delivery-time

Doručenie tovaru už od 24 hodín

phoneTelefonické objednávky:  0948 22 54 54
phoneOpýtajte sa lekárnika:  0948 42 55 25 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
cart0,00 €
0

Nemastný krémový gél na opaľovanie na tvár s mastnou a aknóznou pleťou.

UV žiarenie je hlavnou príčinou poškodenia pleti vplyvom slnečného žiarenia, avšak aj vysokoenergetické viditeľné svetlo môže vyvolávať tvorbu voľných radikálov, ktoré predstavujú pre pleť enormnú záťaž.

Eucerin Ochranný krémový gél na opaľovanie na tvár Oil Control SPF 30 je výrobok slnečnej ochrany určený na každodenné použitie na mastnú a aknóznu pleť. Technológia Advanced Spectral Technology kombinuje širokospektrálne a fotostabilné UVA/UVB filtre poskytujúce vysoký stupeň ochrany pred UV žiarením s licochalconom A na neutralizáciu voľných radikálov vyvolaných pôsobením UV žiarenia a vysokoenergetického viditeľného svetla. Opaľovací krémový gél obsahuje aj kyselinu glycyrrhetinovú na posilnenie vlastného mechanizmu pleti na obnovu DNA.

Technológia Oil Control Technology regulujúca tvorbu kožného mazu s obsahom L-karnitínu a absorpčnými mikročasticami poskytuje pleti okamžitý zmatňujúci  účinok a dlhodobý, až 8-hodinový, zmatňujúci efekt proti lesku pleti.

Eucerin Ochranný krémový gél na opaľovanie na tvár Oil Control SPF 30 je bez parfumácie a má ultraľahkú nemastnú konzistenciu.

Klinické a dermatologické štúdie potvrdzujú dobrú kožnú znášanlivosť na citlivej a aknóznej pleti.

Prípravok bol testovaný vo vlhkom prostredí, v ktorom taktiež preukázal svoju účinnosť.

Vysoký ochranný slnečný faktor je mimoriadne dôležitý, pokiaľ užívate lieky na akné alebo po použití peelingového prípravku, pretože v oboch uvedených prípadoch môže byť citlivosť pleti na slnko vyššia.

Použitie: Nanášajte ráno na váš bežný denný krém alebo namiesto neho. Vaša pleť je okamžite po aplikácii chránená pred slnkom – nemusíte čakať. Na krémový gél naneste make-up, ak ho používate. Je možné ho použiť v kombinácii s ďalšími prípravkami Eucerin Starostlivosti o pleť, napríklad z radu Eucerin DERMOPURE.
 

leaf-discount