customers

Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

delivery

Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

delivery-time

Doručenie tovaru už od 24 hodín

phoneTelefonické objednávky:  0948 22 54 54
phoneOpýtajte sa lekárnika:  0948 42 55 25 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
cart0,00 €
0

Nočný krém proti starnutiu pre všetky typy pleti.

S pribúdajúcim vekom klesá v pleti vlastná produkcia kyseliny hyalurónovej, čo vedie k tvorbe vrások a staršiemu vzhľadu pleti. Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém s 3x EFFECT zložením – s 3 účinkami proti vráskam – tento proces spomaľuje:

  • vypĺňa: vysoko- a nízkomolekulárna kyselina hyalurónová hydratuje a vyhladzuje vrásky
  • stimuluje: antioxidant saponín zvyšuje produkciu vlastnej kyseliny hyalurónovej v pleti až o 256 % a chráni pleť pred voľnými radikálmi
  • zachováva: enoxolón znižuje degradáciu kyseliny hyalurónovej o viac ako 50 %

Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém bojuje s prvými príznakmi starnutia. Viditeľne vyhladzuje jemné linky aj hlboké vrásky, a stará sa tak o mladistvý vzhľad pleti. Zároveň podporuje jej regeneráciu. Inovatívna kombinácia vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, glycínu saponínu a enoxolónu prináša cielený prístup na vyhladenie aj hlbokých vrások. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová zlepšuje hydratáciu a vyhladzuje najvrchnejšie vrstvy pleti, zatiaľ čo nízkomolekulárna kyselina hyalurónová, ktorej molekula je 40-krát menšia, preniká hlbšie do vrstiev epidermis kože, kde vznikajú hlbšie vrásky. Antioxidant glycín saponín podporuje tvorbu vlastnej kyseliny hyalurónovej v dermis vrstve, kde vznikajú tie najhlbšie vrásky, a zároveň chráni pred voľnými radikálmi. Enoxolón chráni pred degradáciou pleti vlastnej kyseliny hyalurónovej. 1 V porovnaní s vysokomolekulárnou kyselinou hyalurónovou, ktorá je tiež súčasťou zloženia.

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú kožnú znášanlivosť a veľmi dobrú účinnosť.

Použitie

Nanášajte ráno na dobre vyčistenú pleť na tvári, krku a dekolte. Jemne vmasírujte do pokožky. Vyhnite sa očiam 
Pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov používajte prípravok v kombinácii s Eucerin Hyaluron-Filler Denným krémom, Eucerin Hyaluron-Filler očným krémom SPF15 a Eucerin Hyaluron-Filler sérom.

leaf-discount