customers

Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

delivery

Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

delivery-time

Doručenie tovaru už od 24 hodín

phoneTelefonické objednávky:  0948 22 54 54
phoneOpýtajte sa lekárnika:  0948 42 55 25 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
cart0,00 €
0

Biopron® Forte obsahuje jedinečnú kombináciu probiotických baktérií (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus) a probiotických kvasiniek Saccharomyces boulardii doplnenú o prebiotiká inulín a fruktooligosacharidy.

Popis:
Produkt Biopron Forte obsahuje: probiotiká - živé mikroorganizmy, ktoré, ak sú podávané v dostatočnom množstve, prispievajú k zlepšeniu zdravotného stavu hostiteľa, Saccharomyces boulardii - probiotická kvasinka, ktorá je veľmi dobre tolerovaná, prebiotiká - selektívne fermentované ingrediencie, ktoré umožňujú špecifické zmeny v zložení a / alebo aktivite črevnej mikroflóry, čo má priaznivý vplyv na hostitelovo prospievanie a zdravotný stav.

Probiotický komplex Biopron® Forte kombinuje jedinou probiotickú kvasinku Saccharomyces boulardii s kmeňmi rodu Lactobacillus a prebiotikami inulínom a fruktooligosacharidy. Kombinácia probiotické kvasinky a laktobacilov umožňuje širšie spektrum použitia.Prídavné látky: želatína, stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), oxid titaničitý (farbivo)

Dávkovanie

Deti od 6 mesiacov do 3 rokov užívajú vysypaný obsah 1 tobolky denne spolu s jedlom alebo nápojom. Dospelí a deti od 3 rokov užívajú 1 tobolku 1-2x denne pri jedle. V prípade vodnaté stolice sa odporúča užívať 2 tobolky denne.

V prípade porúch trávenia na vašich cestách je prípravok vhodné užívať 1 týždeň pred plánovanou cestou do exotických krajín a ďalej potom po celú dobu cestovania.Balenie: 60 kapsúl - dávka na 1-2 mesiace


Upozornenie

Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v suchu pri teplotách 5-25 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí. Nevystavujte priamemu slnku. Výrobok nie je určený pre deti do 6 mesiacov. Výrobok neobsahuje lepok. Nenahrádza pestrú stravu. Zloženie výživového doplnku Biopron ® Forte bolo odborne posúdené Českou pediatrickou spoločnosťou.

 

leaf-discount