customers

Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

delivery

Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

delivery-time

Doručenie tovaru už od 24 hodín

phoneTelefonické objednávky:  0948 22 54 54
phoneOpýtajte sa lekárnika:  0948 42 55 25 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
cart0,00 €
0

Popis:

Revital Kanadské Brusnice AKUT obsahuje vysoký obsah extraktu z plodov veľkoplodých kanadských brusníc s garantovaným obsahom proanthokyanidínov patriacich do skupiny flavonoidov, ktoré sú silnými antioxidantmi. Spoločne s extraktami z listov žihľavy a brezy priaznivo ovplyvňujú funkciu obličiek, močového mechúra a močovej trubice. Oba extrakty pôsobia močopudne a napomáhajú tak lepšie vylučovať škodlivé látky z organizmu. Účinok rastlinných extraktov je naviac podporený D-manosou, ktorá na seba v močovom mechúre viaže baktérie a zabraňuje im tak uchytávať sa na stene močového mechúra, čo predchádza zápalom tohto ústrojenstva. Výživový doplnok je obohatený tiež o vitamín C, ktorý priaznivo pôsobí na celkovú obranyschopnosť organizmu.

Zloženie obsahu kapsuly: extrakt z plodov kanadských brusníc, D-manosa, kyselina L-askorbová, extrakt z listov žihľavy, extrakt z listov brezy, protihrudkujúca látka - stearan horečnatý. Zloženie obalu kapsuly: bovinná želatína, farbivo oxid titaničitý

Odporúčané denné dávkovanie: dospelí a deti od 12 rokov 1 kapsula denne po jedle, zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Nevhodné pre deti do 12 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 12 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

leaf-discount