customers

Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

delivery

Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

delivery-time

Doručenie tovaru už od 24 hodín

phoneTelefonické objednávky:  0948 22 54 54
phoneOpýtajte sa lekárnika:  0948 42 55 25 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
cart0,00 €
0

PANGAMIN DRAŽÉ pre deti  je vyrobený zo sprejovo sušených pivovarských kvasníc, ktoré svojim prirodzeným obsahom vitamínov, stopových prvkov, minerálnych látok a ďalších biokatalyzátorov posilňujú organizmus a chránia ho pred infekciami (napr. pri pobyte vo veľkom kolektíve - škola, škôlka apod.). Podporný prostriedok pre deti a mládež v raste a dospievaní. 

Prírodný zdroj vitamínov, enzýmov, stopových prvkov a ostatných biokatalyzátorov - obsahuje látky a vitamíny nevyhnutné pri regenerácii organizmu. Vitamíny, minerály, stopové prvky, bielkoviny a rada ďalších v kvasniciach obsiahnutých látok je potrebné vnímať ako biologický komplex, ktorý tvorí cez niekedy relatívne nízky obsah účinných prvkov v prípravku protiváhu rade multivitamínových preparátov. Svojím vzájomným prirodzeným pôsobením tieto prvky významne prispievajú k zdraviu ľudskému organizmu. 

Menšia veľkosť tablety a jej povrchová úprava cukrovou vrstvou uľahčuje aplikáciu predovšetkým deťom, ale i tým, ktorí horšie znášajú typickú kvasničnú chuť aj vôňu.

leaf-discount