customers

Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

delivery

Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

delivery-time

Doručenie tovaru už od 24 hodín

phoneTelefonické objednávky:  0948 22 54 54
phoneOpýtajte sa lekárnika:  0948 42 55 25 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
cart0,00 €
0

Charakteristika:

Mierne chladivý masážny krém na kožu s 10% konopného oleja, s prekrvujúcim a relaxačným účinkom na kožu. Ľahko vmasírovateľný do pokožky a nelepí. Prípravok neobsahuje syntetický parfém a bol dermatologicky testovaný.  

Použitie:

Masáž kože týmto prípravkom napomáha k pocitu prekrvenia kože v okolí namáhaných partií tela a prispieva tak k pocitu úľavy od svalovej únavy. Správne prekrvenie napomáha k potlačeniu pocitov ztuhlosti, ktoré môžu viesť až k bolesti. Dostatočné množstvo prípravku na koži vmasírujte sústredenými pohybmi prstom a dlaňou do pokožky. Opakujte podľa potreby. Účinok na koži sa postupne objaví po niekoľkých minútach. Pred prvou aplikáciou doporučujeme účinok odskúšať na pokožke predlaktia. Pre zvýšenie intenzity účinku aplikáciu opakujte.  

Zloženie:

  • konopný olej - je bohatý na esenciálne mastné kyseliny, vitamíny A, B1, B2, B6, C a E, fytín (použíaný v lekárstve pri liečbe chudokrvnosti) a kyselinu kanabidiolovú so silným baktericídnym účinkom. Je tak isto zdrojom dôležitých minerálnych látok - vápnik, sodík, fosfor, horčík, draslík, železo, mangán, zinok, kremík, platina. Používa sa taktiež pri liečbe neurodermitídy (lupienky) a iných chronických ochorení kože. Ďalej chráni pokoźku pred vysúšaním a predčasnou tvorbou vrások.
  • methylsalicylát - je účinný proti podráždeniu, proti s vrbeniu a miernej bolesti
  • gáfor - má chladivý, antiseptický, protisvrbivý analgetický účinok, prekrvuje kožu

Upozornenie: Neužívať vnútorne! Ukladať mimo dosahu detí! Používajte iba na daný účel. Skladujte v tme a suchu pri teplotách 5 - 25 °C. Chránte pred mrazom. Pri zasiahnutí očí okamžite dokladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Spotrebujte najlepšie do dátumu uvedeného na balení.    

leaf-discount