customers

Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

delivery

Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

delivery-time

Doručenie tovaru už od 24 hodín

phoneTelefonické objednávky:  0948 22 54 54
phoneOpýtajte sa lekárnika:  0948 42 55 25 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
cart0,00 €
0

Očný krém proti starnutiu pre všetky typy pleti. 

Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF 15 bojuje s prvými príznakmi starnutia pleti, ako sú vejáriky v chúlostivej oblasti okolo očí. Viditeľne vyhladzuje jemné linky aj hlboké vrásky, a poskytuje tak mladší vzhľad pleti. Poskytuje pleti účinnú ochranu proti predčasnému starnutiu spôsobenému UV žiarením a proti prehlbovaniu vrások a zároveň ju chráni pred voľnými radikálmi.

S pribúdajúcim vekom klesá v pleti vlastná produkcia kyseliny hyalurónovej, čo vedie k tvorbe vrások a staršiemu vzhľadu pleti. Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF 15 s 3x EFFECT zložením – s 3 účinkami proti vráskam – tento proces spomaľuje:

1. vypĺňa: vysoko- a nízkomolekulárna kyselina hyalurónová hydratuje a vyhladzuje vrásky
2. stimuluje: antioxidant saponín zvyšuje produkciu vlastnej kyseliny hyalurónovej v pleti až o 256 % a chráni pleť pred voľnými radikálmi
3. zachováva: enoxolón znižuje degradáciu kyseliny hyalurónovej o viac ako 50 %

Inovatívna kombinácia vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, glycínu saponínu a enoxolónu prináša cielený prístup na vyhladenie aj hlbokých vrások. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová zlepšuje hydratáciu a vyhladzuje najvrchnejšie vrstvy pleti, zatiaľ čo nízkomolekulárna kyselina hyalurónová, ktorej molekula je 40-krát menšia, preniká hlbšie do vrstiev epidermis kože, kde vznikajú hlbšie vrásky. Antioxidant glycín saponín podporuje tvorbu vlastnej kyseliny hyalurónovej v dermis vrstve, kde vznikajú tie najhlbšie vrásky, a zároveň chránia pred voľnými radikálmi. Enoxolón chráni pred degradáciou pleti vlastnej kyseliny hyalurónovej.

Vlastnosti:

- oftalmologicky testovaný
- bez parfumácie
- vhodné pre nositeľky kontaktných šošoviek
- ideálny ako podklad pod mejkap
- SPF 15, UVA ochrana

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú kožnú znášanlivosť a veľmi dobrú účinnosť.

Použitie: nanášajte ráno a večer na dobre vyčistenú pleť - množstvom krému s veľkosťou hrášku poťukajte oblasť pod očami a v ich okolí, špičkami prstov jemne vmasírujte do pokožky. Vyhýbajte sa priamemu kontaktu s okom. Najlepšie výsledky dosiahnete, keď budete prípravok používať v kombinácii s Eucerin Hyaluron-Filler Denným krémom SPF15, Eucerin Hyaluron-Filler Nočným krémom a Eucerin Hyaluron-Filler Sérom.

leaf-discount