customers

Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

delivery

Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

delivery-time

Doručenie tovaru už od 24 hodín

phoneTelefonické objednávky:  0948 22 54 54
phoneOpýtajte sa lekárnika:  0948 42 55 25 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
cart0,00 €
0
Emotralex rektálne čapíky sa používajú na liečbu príznakov spojených s hemoroidálnym ochorením a jeho komplikáciami (napr. ekzém, análne fisúry/trhliny kože). Emotralex kryje a chráni pokožku, zmierňuje zápal a svrbenie pokožky, čím podporuje jej regeneráciu. Emotralex bráni vysušovaniu pokožky, čím podporuje hojenie rán, znižuje riziko vzniku fisúr (trhlín) a zranení spôsobených defekáciou (vyprázdňovaním stolice).

Dávkovanie a spôsob užívania

Odporúčané dávkovanie: 1 čapík sa zavedie do konečníka 1x alebo 2x denne, najlepšie po sedacom kúpeli. Podrobný návod je uvedený v príbalovom letáku.

Upozornenie: Vhodné od 18 rokov. Nepoužívať pri alergii (precitlivenosti) na ktorúkoľvek zo zložiek prípravku. Nepoužívať na krvácajúce hemoroidy. Použitie v tehotenstve a počas dojčenia je potrebné konzultovať s lekárom.

EMX masť aj čapíky upozornenie: Pred použitím si pozorne prečítajte návod na použitie. Ak sa Vaše príznaky nezlepšia do 1-2 týždňov, poraďte sa s lekárom alebo lekárnikom. Nepoužívajte, ak ste alergický (á) na lanolín, alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek tohto prípravku. Nepoužívajte na krvácajúce hemoroidy.

Emotralex je zdravotnícka pomôcka triedy IIa. Výrobca: Egis Pharmaceutical PLC. Distribútor: Les Laboratoires Servier, Francúzsko.
leaf-discount