Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

Doručenie tovaru už od 24 hodín

Telefonické objednávky:  0948 22 54 54
Opýtajte sa lekárnika:  0948 42 55 25 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
0,00 €
0

Paralen 500  12 tabliet - tablety užívajú dospelí, mladiství a deti od 6 rokov veku pri bolestiach rôzneho pôvodu, napr. pri bolestiach hlavy, zubov, pohybového ústrojenstva, ďalej pri chrípkových ochoreniach, na zníženie zvýšenej telesnej teploty, pri bolestivej menštruácii.

Enditril® 10 tabliet -  liek určený na liečbu hnačky. Rýchla pomoc při akútnej hnačke. 
Bráni nadmernému vylučovaniu vody do čriev, a tak zastavuje akutnú hnačku. 
Pôsobí už počas 30 minút. Učinkuje až 8 hodín. 

Fenistil gél 30g - Používa sa na úľavu od svrbenia prejavujúceho sa kožnými reakciami ako sú začervenanie kože, žihľavka, poštípanie hmyzom, popálenie slnkom a povrchové popáleniny.

PANTHENOL, Sprej po opaľovaní 10% D-panthenolom, 150ml je jemný penivý sprej s 10g D-panthenolu na 100g. Sprej má mierne chladivý, ukľudňujúci účinok na kožui, hydratuje a zvláčňuje,ľahko sa vstrebáva do pokožky a nelepí. 

Pancreolan forte 30tbl  sa užíva pri poruchách trávenia v dôsledku nedostatočnej alebo chýbajúcej funkcie tráviacich enzýmov podžalúdkovej žľazy, je vhodný pre deti od 3 rokov.

Spofaplast 156 rýchloobväz 7,2cm x 1,9 cm 5 ks Kusová textilná náplasť 5 ks. 72 x 19 mm. Hypoalergénna, elastická, silne lepiaca, s centrálne umiestneným vankúšikom pre ochranu rany pred znečistením.

Burow Ušná instilácia na lokálne použitie s obsahom organickej soli hliníka s adstringentným účinkom. Pri liečbe zápalových ochorení vonkajšieho zvukovodu

OCUflash roztok na očnú instiláciu 1x10 ml používa sa pri liečbe neinfekčných a chronických zápaloch štruktúr oka (prejavy choroby: štípanie očí, sčervenanie spojoviek oka, pálenie očí, zápal spojoviek)

ZODAC 10 mg 7 tabliet - Liek je antialergikum a je určený na zmiernenie nosových a očných príznakov sezónnej a celoročnej alergickej nádchy a na zmiernenie príznakov dlhotrvajúcej žihľavky nejasného pôvodu

DARČEK - Pexeso ktoré Vám spríjemní dovolenkové chvíle na pláži

DARČEK - Taštička na zips -  priesvitné prevedenie s logom internetovej lekárne, podľa stavu zásob