customers

Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

delivery

Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

delivery-time

Doručenie tovaru už od 24 hodín

phoneTelefonické objednávky:  0948 22 54 54
phoneOpýtajte sa lekárnika:  0948 42 55 25 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
cart0,00 €
0
Súvisiace produkty

Cys-control® je prírodný doplnok výživy, ktorý pomáha udržiavať zdravé močové cesty.

Účinnými látkami v doplnku výživy Cys-control® sú prírodné výťažky rastlín získané využitím najmodernejších technológií z najkvalitnejších rastlín. Môžete sa teda bez obáv spoľahnúť, že starostlivo kontrolované a vybrané byliny a plody v Cys-control® obsahujú látky, ktoré pomáhajú udržiavať zdravé močové cesty.

Zloženie: výťažok z plodov brusníc (Vaccinium macrocarpon Ait.) - výťažok z kvitnúcich vrcholcov vresu (Calluna Vulgaris (L.) Hull) - výťažok z jadierok a šupiek viniča (Vitis vinifera L.) - protihrudkujúce látky: stearan horečnatý - plnidlo: celulóza - jablčná vláknina (Malus domestica Borkh.) Obal kapsuly: Hydroxypropylmetylcelulóza. 2 kapsuly Cys-control® obsahujú 36 mg proantokyanidínov (PACs).

Pre dlhodobú prevenciu sa môže Cys-control® užívať nepretržite. Ak sa výskyt infekcií močových ciest zníži, znížte dávkovanie na 1 vrecko alebo 1 kapsulu denne. Vo všetkých prípadoch sa odporúča vypiť aspoň 1,5 litra vody počas dňa. 

V pípade antikoagulačnej liečby látkami antagonizujúcimi účinok vitamínu K kontaktujte ošetrujúceho lekára alebo sa vyhnite užívaniu Cys-control®. Cys-Control® vrecká nesmú užívať diabetickí pacienti. V tomto prípade je vhodný Cys-control® kapsuly. Dlhodobý príjem brusníc sa neodporúča pacientom s obličkovými kameňmi.

 

leaf-discount