customers

Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

delivery

Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

delivery-time

Doručenie tovaru už od 24 hodín

phoneTelefonické objednávky:  0948 22 54 54
phoneOpýtajte sa lekárnika:  0948 42 55 25 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
cart0,00 €
0
Súvisiace produkty

       Popis a určenie

CAPILLAN Vlasový šampón obsahuje vitamín B5 a rastlinné extrakty zo žíhľavy a lapúchu, ktoré majú mierne prekrvujúci, posilňujúci, ochranný a antistatický účinok.

CAPILLAN vlasový šampón je určený na pravidelné, a to aj časté umývanie vlasov. Vďaka vyváženému zloženiu nedráždi vlasovú pokožku a vlasy šetrne, ale účinne umýva. Nižšia penivosť šampónu umožňuje jeho jednoduché votretie do vlasov a uľahčuje tak vlastné umývanie i následné opláchnutie prípravku vodou.

Prípravok obsahuje dva typy prírodných extraktov:

  • Extrakt z hamamelu viržinského s vysokým obsahom trieslovín priaznivo pôsobí najmä na vlasovú pokožku, kde pôsobí ľahko zvieravo a zabraňuje tak nielen vypadávaniu vlasov is vlasovými cibuľkami, ale zároveň obmedzuje tvorbu potu a kožného mazu, takže dôjde aj k zníženiu nadmerného mastenia vlasov. Tento extrakt pomáha zároveň udržať na pokožke iba žiaduce nezávadnú kožnú mikroflóru. Tým sú obmedzené problémy so svrbením vlasovej pokožky a je znížená tvorba lupín.
  • Myrhová tinktúra pôsobí blahodarne ako ochranný prostriedok vlasov, pretože prírodná živica v nej obsiahnuté chráni vlas účinne pred nežiaducimi vplyvmi vonkajšieho prostredia. Vlasy sa tak nelámu, neštiepia ai pri extrémnej záťaži na priamom slnečnom žiarení alebo v škodlivom prostredí mestského smogu sú stále efektívne chránené.
leaf-discount