customers

Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

delivery

Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

delivery-time

Doručenie tovaru už od 24 hodín

phoneTelefonické objednávky:  0948 22 54 54
phoneOpýtajte sa lekárnika:  0948 42 55 25 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
cart0,00 €
0
Súvisiace produkty

Popis a určenie

Účinky biologicky aktívnych fosfolipidov obsiahnutých v OVOSANE stručne zhodnotiť takto: BAF pôsobia regeneračne na poškodené bunky, dobre doplňujú protinádorovú liečbu – podporujú účinky chemoterapie a zmierňujú jej nepríjemné vedľajšie účinky (nevoľnosť, únava, nechutenstvo, kožné problémy). BAF navyše významne posilňujú imunitný systém.

Tým pomáhajú onkologických pacientov lepšie chrániť pred recidívami a všetkých ostatných pred bežnými infekciami alebo pomáhajú už prebiehajúcu infekciu lepšie zvládnuť. Regeneračný a imunostimulačný účinok BAF najviac využívajú onkologickí pacienti, ale aj pacienti s inými vážnymi ochoreniami, pri ktorých BAF zaisťujú veľmi užitočnú podporu liečby.

Použitie: prípravok sa obvykle užíva v dávke 2 kapsuly denne po jedle. Pri stavoch vyčerpanosti a vážneho oslabenia organizmu či pri použití ako podporného prostriedku je možné používať denne až  9 kapsúl po jedle. 

Je vhodné zabezpečiť zvýšený prívod tekutín, asi 2 ,5 až 3 litry denne, na tzv. prečistenie organizmu. Pri dlhodobom podávaní (6-8 týždňov) dochádza k posilneniu prirodzených obranných schopností organizmu. Kapsula sa užije vcelku a zapije trochou vody.

leaf-discount