customers

Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

delivery

Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

delivery-time

Doručenie tovaru už od 24 hodín

phoneTelefonické objednávky:  0948 22 54 54
phoneOpýtajte sa lekárnika:  0948 42 55 25 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
cart0,00 €
0

 

Nový, silný a jedinečný prírodný prípravok podporujúci zvýšenie sexuálnej túžby a libida u mužov.

Pomáha so skvalitnením prekrvenia penisu a erekciou s rýchlym nástupom účinku. Podporuje zvýšenie intenzity prežitého sexuálneho zážitku. Jedna dávka postačuje na 24 hodín plnej sexuálnej pripravenosti!

Obsah SPARTAN pre zvýšenie sexuálnej túžby

vrecúška, 100% prírodný gél, 6x7 g (42 g)

Výživový doplnok, 100% prírodný gél na perorálne použitie.

Zloženie SPARTAN pre zvýšenie sexuálnej túžby

-účinné látky: peľ, koreň zázvoru, škorica, semeno žihľavy, rohovník obyčajný, všehoj ázijský, tekvicové semena, mleté ovsené vločky, prýštec, list gonko biloba,
-pomocné látky: lúčný med, glukózový sirup

Charakteristika SPARTAN pre zvýšenie sexuálnej túžby

Spartan je výživový doplnok, 100% prírodný gél na perorálne použitie. Bylinný prípravok podporujúci zvýšenie sexuálnej túžby u mužov. Nový, silný a jedinečný bylinný prípravok na skvalitnenie erekcie s rýchlym nástupom účinku, prispieva k zvýšeniu sexuálnej túžby a libida.

Použitie SPARTAN pre zvýšenie sexuálnej túžby

Jedná dávka (1 vrecúško = 7gramov gélu) sa užije 2 hodiny po jedle, 45 minút pred pohlavný stykom. Postačuje na 24 hodín plnej sexuálnej aktivity.

Upozornenie

Len pre dospelých. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Jedlo a alkohol znižujú účinok gélu. Neodporúča sa osobám trpiacim hypertenziou a srdcovými chorobami. Nevhodný pri alergii na včelie produkty. Uchovávajte mimo dosahu deti. Uchovávať na suchom a chladnom mieste. Denná dávka nesmie byť prekročená. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy.

 

leaf-discount