customers

Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

delivery

Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

delivery-time

Doručenie tovaru už od 24 hodín

phoneTelefonické objednávky:  0948 22 54 54
phoneOpýtajte sa lekárnika:  0948 42 55 25 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
cart0,00 €
0
Súvisiace produkty
Proteín LactoFree 90 obsahuje 97 % srvátkový proteínový izolát (WPI) spracovaný šetrnou metódou selektívnej iónovej výmeny (Ion-exchange Whey Isolate), ktorá produktu zaisťuje maximálnu „čistotu“. Táto metóda spracovania umožňuje šetrným spôsobom z produktu odstrániť laktózu, eliminovať tuk a vyizolovať čisté srvátkové bielkoviny (hlavne ß-laktoglobulín a ?-laktalbumín) so zachovaním cenných zložiek srvátky, dôležitých pre imunitný systém a biologickú aktivitu bielkovín, ako sú glykomakropeptidy, imunoglobulíny a laktoferín. Pri použití tejto unikátnej technológie zostáva v produkte dostatočné množstvo vápnika a dochádza len k nepatrnej denaturácii bielkovín.

Dávkovanie a spôsob užívania

Prášok na prípravu nápoja. 1 dávka = 2 odmerky (30 g). Do odmerky sa naberie potrebné množstvo prášku, nasype sa do 250 ml vody alebo mlieka (bezlaktózového) a dôkladne sa premieša. Odporúča sa užívať čo najskôr po tréningu, ideálne do 45 minút. Kedykoľvek počas dňa na doplnenie bielkovín a vitamínov. Vhodný pre deti už od 7 rokov: 15 g proteínu (t.j. polovičná dávka/1 odmerka), 1 – 2x denne. Deti od 14 rokov a dospelí: 30 g proteínu (2 odmerky), 2 – 3x denne.

Upozornenie

Nevhodné pre deti do 6 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívať ako náhradu pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladovať v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí.
leaf-discount