customers

Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

delivery

Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

delivery-time

Doručenie tovaru už od 24 hodín

phoneTelefonické objednávky:  0948 22 54 54
phoneOpýtajte sa lekárnika:  0948 42 55 25 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
cart0,00 €
0

Mliečna výživa pre malé deti, v prášku. Batoľacie mlieko. Bez palmového oleja.
Výrobok je vhodný na výživu malých detí od ukončeného 24. mesiaca.

Batoľacie mlieko Hami 4 má zloženie OptiNutri s vlákninou GOS/FOS, ktoré je presne prispôsobené potrebám dieťaťa. Dodá dieťatku potrebné vitamíny a minerály pre podporu jeho prirodzeného vývoja.

Jód a železo prispievajú k rozvoju poznávacích funkcií. Vitamín D a vápnik podporujú normálny rast a vývoj kostí.

Lahodná chuť
Vláknina GOS/FOS

Vysterilizuje sa všetko používané náčinie a prevarí sa pitná voda. Nechá sa v kanvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40 °C. Zodpovedajúce množstvo prevarenej vody sa vleje do vysterilizovaného hrnčeka.
Do hrnčeka s vodou sa pridá zodpovedajúce množstvo prášku. Na dávkovanie sa vždy používa priložená odmerka. Prášok v nej sa zarovná pomocou plochej časti noža.
Zmes v hrnčeku sa dôkladne premieša.
Teplota mliečnej zmesi sa overí kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a ihneď sa podáva.

Upozornenie

Hami 4 je určené pre výživu detí od 2 rokov veku ako súčasť zmiešanej a vyváženej stravy dieťaťa, nie je náhradou materského mlieka. Dojčenie je pre dieťa to najlepšie. Vyvarujte sa dlhému kontaktu mliečnej výživy so zúbkami - zvyšuje riziko výskytu zubného kazu. Starajte sa pravidelne o zúbky dieťaťa, najmä pred spaním. Požiadajte o radu zubného lekára. Pre zdravie dieťaťa je dôležité dôsledne dodržiavať návod na prípravu i uvedené odporúčania. Nie je určené pre výživu dojčiat do 1 roka veku. Odporúčanie WHO - plné dojčenie v prvých 6 mesiacoch veku a pokračovanie až do 2 rokov a ďalej, spolu so zavádzaním bezpečnej a vhodnej doplnkovej stravy. Vyvarujte sa dlhému kontaktu mliečnej výživy so zúbkami - zvyšuje riziko výskytu zubného kazu. Starajte sa pravidelne o zúbky dieťaťa, najmä pred spaním. Požiadajte o radu zubného lekára.

Dôležité rady a uchovávanie

Mlieko spotrebujte do 2 hodín od jeho prípravy. Nedopitú výživu zlikvidujte. Neohrievajte v mikrovlnnej rúre, nerovnomerné ohriatie môže spôsobiť obarenie. Nikdy nepridávajte viac odmeriek, ako je uvedené v návode, ani nič iné.
Po každom použití obal starostlivo uzatvorte. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Nevkladajte dovnútra vlhkú odmerku. Spotrebujte do 1 mesiaca po otvorení.

Balené v ochrannej atmosfére. Skladujte na suchom a chladnom mieste (max. do 25 °C, nie v chladničke).

leaf-discount