customers

Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

delivery

Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

delivery-time

Doručenie tovaru už od 24 hodín

phoneTelefonické objednávky:  0948 22 54 54
phoneOpýtajte sa lekárnika:  0948 42 55 25 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
cart0,00 €
0

Problémy s opuchnutými nohami či rukami môže postihnúť každého. Často sú dôsledkom chirurgického zákroku, úrazov či predzvesťou vzniku kŕčových žíl. Súvisí to s problémami s prúdením krvi v tele.

Výživový prípravok Aescin obsahuje prírodnú látku, ktorá zvyšuje pružnosť a pevnosť ciev a cievnych stien. Je vhodný na rôzne typy lokálnych opuchov, prevažne poúrazových. urýchľuje vstrebanie hematómov a spevňuje cievnu stenu, čím napomáha pri problémoch s kŕčovými žilami.

Zloženie

Aescin (escín)30mg (20% Extrakt z pagaštanu konského), maltodextrín, mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý, kopolymér polyvinylpyrolidónu a vinylacetátu,hydroxypropylmetylcelulóza, polydextróza, mastenec, kukuričný škrob, polyetylénglykol, uhličitan vápenatý, červené oxidy železa.

Dávkovanie

výživový doplnok sa odporúča užívať v dávke 1 x denne 1 tableta. Tablety sa prehĺtajú celé, najlepšie po jedle a zapijú sa dostatočným množstvom vody.

Upozornenie

Výživový doplnok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dohľadu a dosahu detí. Nepoužívajte po dátume exspirácie.

 

leaf-discount