customers

Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

delivery

Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

delivery-time

Doručenie tovaru už od 24 hodín

phoneTelefonické objednávky:  0948 22 54 54
phoneOpýtajte sa lekárnika:  0948 42 55 25 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
cart0,00 €
0

Telové mlieko na opaľovanie na citlivú pokožku.

UV žiarenie je hlavnou príčinou slnečného poškodenia pokožky, avšak aj vysokoenergetické viditeľné svetlo môže vyvolávať tvorbu voľných radikálov, ktoré pre pokožku predstavujú ďalšiu záťaž. 

Eucerin Extra ľahké mlieko na opaľovanie Sensitive Protect SPF 50+ je produkt slnečnej ochrany na pokožku celého tela, ktorý upokojuje citlivú pokožku a chráni ju pred slnečným poškodením. Technológia Advanced Spectral Technology kombinuje širokospektrálne a fotostabilné UVA/UVB filtre na dosiahnutie vysokej UV ochrany s licochalconom A. Tento silný antioxidant neutralizuje voľné radikály vyvolané pôsobením UV žiarenia a vysokoenergetického viditeľného svetla.

Toto extra ľahké telové mlieko na opaľovanie sa okamžite vstrebáva a je vodoodolné. Obsahuje aj technológiu "Proti škvrnám po vypraní"* značky Eucerin.

Klinické a dermatologické štúdie potvrdzujú, že Eucerin Extra ľahké mlieko na opaľovanie Sensitive Protect SPF 50+ je vhodné na citlivú a aj atopickú pokožku.

Použitie:  Pred pobytom na slnku naneste na pokožku v dostatočnom množstve a aplikáciu pravidelne opakujte – najmä po plávaní, ak ste sa spotili alebo po osušení uterákom. Iba tak zachováte pôvodnú úroveň ochrany. Použitie menšieho množstva významne znižuje úroveň ochrany. Počkajte, kým sa prípravok úplne vstrebe a dbajte na to, aby nedošlo k priamemu kontaktu s oblečením a pevnými povrchmi, na ktorých by mohol krém zanechať farebné škvrny. Vyhýbajte sa kontaktu s očami.
Pobyt na slnku obmedzte na minimum, a to aj po použití slnečnej ochrany. Nadmerné vystavovanie pokožky slnečnému žiareniu predstavuje vážne zdravotné riziko. Dojčatá a malé deti nevystavujte priamemu slnku.

leaf-discount