customers

Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

delivery

Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

delivery-time

Doručenie tovaru už od 24 hodín

phoneTelefonické objednávky:  0948 22 54 54
phoneOpýtajte sa lekárnika:  0948 42 55 25 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
cart0,00 €
0

DELTA COLOSTRUM® BiO Kapsuly je 100 % prírodné kravské kolostrum v prášku v HPMC kapsule, ktoré je vhodnej aj pre vegetariánov. Európsky BiO certifikát zaručuje jeho najvyššiu možnú kvalitu na trhu.

V období zvýšenej chorobnosti je DELTA COLOSTRUM® vyhľadávané najmä pre jeho rýchly nástup a tiež výnimočnú čistotu a bezpečnosť. Je testované na rezíduá antibiotík a mnoho ďalších testov, ktorým je podrobená každá jedna dávka. Patrí k najvyššie hodnoteným kolostrám na svete.

Nemecké DELTA COLOSTRUM® je vyrábané najmodernejšími studenými technológiami INTENSIVE+. Ide o modernú metódu studenej sterilnej mikrofiltrácie bez chemických konzervantov, farbív a bez glutenu. Šetrný výrobný proces s nízkou teplotou zabezpečí, že všetky dôležité zložky v kolostre si zachovajú svoju bioaktivitu a maximálny účinok vrátane enzýmov a protilátok. Je testované na rezíduá (zvyšky) antibiotík, ťažké kovy, pesticídy, BSE a mnoho ďalších testov, ktorým je podrobená každá jedna dávka.

Kolostrum je vhodné najmä pri problémoch, ako sú: chrípka a oslabená imunita, infekcie dýchacích ciest, časté užívanie antibiotík, alergie, herpes a kvasinkové infekcie, zápaly močových ciest, hnačky a zápalové ochorenia tráviaceho traktu

Odporúčané dávkovanie

1 kapsula 2× denne pred jedlom. Denná dávka obsahuje 800 mg kolostra. Nezapíjajte teplými nápojmi! Je to z dôvodu, že DELTA COLOSTRUM® prejde rýchlo cez nehostinné prostredie žalúdka, kde sa nespustí trávenie, ktoré by mohlo oslabiť jeho výkon. Aj preto má najvyšší účinok tekutá forma.
Akútne prípady: dávku zvýšte 2-násobne až 5-násobne, a to až do odznenia prejavov, potom môžete prejsť na bežné dávkovanie.
Chronické problémy: užívajte 3 – 6 mesiacov, následne je mesiac pauza, po pauze cyklus zopakujte. Cykly opakujte až do stabilizovania činnosti imunitného systému.

leaf-discount