customers

Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

delivery

Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

delivery-time

Doručenie tovaru už od 24 hodín

phoneTelefonické objednávky:  0948 22 54 54
phoneOpýtajte sa lekárnika:  0948 42 55 25 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
cart0,00 €
0

Kapsuly s obsahom extraktu artičoky

  • obsahuje prirodzene sa vyskytujúce antioxidanty, ktoré pomáhajú organizmu v boji proti voľným radikálom,
  • podporuje správnu funkciu tráviaceho ústrojenstva,
  • priaznivo ovplyvňuje hladinu tukov a cholesterolu v krvi.

Prípravok sa obvykle užíva v dávke 1-5 kapsúl u dospelých a 1-2 kapsuly u detí. Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. 

Kapsule s obsahom artičokov pre správnu funkciu trávenia a zachovanie optimálnej hladiny krvných lipidov . Odporúčané dávkovanie je 1 - 5 kapsúl 1x denne . V jednom balení zakúpite 30 mäkkých želatínových kapsúl.

Bez ohľadu na pohlavie, vyzerať dobre chce každý z nás. Cesta za vysnívanou postavou však býva tvrdá a pre niekoho aj dlhá. Základom je zdravá, pestrá a vyvážená strava. Avšak pri pátraní prírodné ríšou sa dá na všeličo naraziť! Trebárs na zeleninového pomocníka, ktorý podporuje správnu funkciu tráviaceho ústrojenstva a priaznivo ovplyvňuje hladinu tukov a cholesterolu v krvi. Tým je napríklad extrakt z artičokov, ktorý je práve základom Tukožroutek.

Artičok Kardovej je teplomilná trvalka s stonkou presahujúcej jeden meter. Darí sa mu v teplejších oblastiach, napríklad v tých, v ktorých sa pestuje vinič, pretože neznáša mrazy pod -10 ° C. Je teda možné ho pestovať aj u nás, však nie je to úplne bežné. Hojne je však pestovaný v oblasti okolo stredozemného mora. Artičok ako taký nie je pravdepodobne úplne bežnou súčasťou nášho jedálnička, aj tak nájdete veľa receptov na jeho úpravu, rovnako ako ľudí, ktorí jeho chuť milujú.

Účinky artičokov v ľudskom organizme sú dané pôsobením látok fenolického typu, ktoré obsahuje. Tieto látky zvyšujú produkciu žlče v pečeni, a tak prispievajú k lepšiemu tráveniu. Pochutnávání si na artičokov je tiež spájané s antioxidačným efektom, pretože niektoré z látok obsahujú práve antioxidanty, ktoré ničia tzv. Voľné radikály.

leaf-discount