Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

Doručenie tovaru už od 24 hodín

Telefonické objednávky:  0948 22 54 54
Opýtajte sa lekárnika:  0948 42 55 25 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
0,00 €
0

Huba reishi (jap.) – Ganoderma lucidum (lat.) – Lesklokôrka lesklá (slov.), vďaka pestrému obsahu cenných látok pre ľudský organizmus patrí medzi najvzácnejšie zdraviu prospešné huby. Reishi podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu a priaznivo pôsobí na obehový systém.

Charakteristika

Reishi je v ázijských krajinách používaná už vyše 4 000 rokov. V Číne Reishi nazývajú aj „zázračnou hubou“ a „kráľovnou húb“, ktorá symbolizuje bohatstvo, zdravie a dlhovekosť. Ako kráľovná húb je považovaná za významnejšiu ako zázvor. Reishi obsahuje celý rad zdraviu prospešných látok. Z plodníc a podhubia reishi bolo izolovaných až 50 polysacharidov – glukánov.

TEREZIA100 REISHI sa vyrába nadštandardnou technológiou výroby – lyofilizáciou. Lyofilizácia je proces sušenia, kde sa surovina najskôr zmrazí a cestou sublimácie sa odstráni ľad. Ľad sa mení priamo na vodnú paru s vynechaním tekutého stavu. Touto technológiou získaný hubový prášok je 100 % prírodný produkt, veľmi ľahký s mimoriadnou mikrobiologickou čistotou, pričom sú plne zachované vlastnosti čerstvej huby: chuť, vôňa, farba, bielkoviny, vitamíny, minerálne zložky.

TEREZIA100 REISHI je vyrobená s využitím všetkých aktívnych látok celej huby reishi. Pri výrobe nepoužívame extrakciu. Extrakciou sa z niektorých húb cielene získavajú konkrétne aktívne látky a súčasne sa tým zbavujú ďalších aktívnych látok, ktoré huby prirodzene obsahujú. Komplex všetkých látok prirodzene obsiahnutých v reishi má ďaleko vyšší účinok ako jediná látka získaná extrakciou.

Použitie

  • podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu
  • priaznivo pôsobí na obehový systém

Zloženie