Milí zákazníci,

za náš eshop môžete zahlasovať v ankete heureky - za eshop roku 2022. Budeme Vám vďační za každý jeden hlas. Hlasovanie prebieha do 28.2.2023

Link na hlasovanie:

https://www.shoproku.sk/sutaz?shop=www.internetovalekaren.eu&utm_source=heureka&utm_medium=oz&utm_campaign=cenapopularity#hlasovat-v-cene-popularity

Ďakujeme za prejavenú dôveru a Váš hlas. Vaša internetovalekaren.eu

customers

Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

delivery

Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

delivery-time

Doručenie tovaru už od 24 hodín

phoneTelefonické objednávky:  0948 22 54 54
phoneOpýtajte sa lekárnika:  0948 42 55 25 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
cart0,00 €
0

Phyteneo Spasmophyt 10 ml

Pri akútnych a chronických zápaloch močového mechúra a močových ciest. Pôsobí antimikrobiálne, protizápalovo, močopudne. Pomáha pri uvoľňovaní kŕčov hladkého svalstva a zmierňuje hlavne kolikovité bolesti.    

Zloženie: obsahuje borovicovú, eukalyptovú, bedrovníkovú, feniklovú a citronovníkovú silicu.

Tieto silice obsahujú celý rad terpenických látok, napomáhajú zvýšenej tvorbe moča /diuretický účinok/ a majú antibakteriálny účinok. Mätová a rumančeková silica pomáha uvoľňovaniu kŕčov hladkého svalstva /spazmolytický účinok/.

  • Extrakt z medvedice lekárskej obsahuje arbutin, ktorý působí antibakteriálne a pomáha rozpadu niektorých druhov obličkových kameňov.
  • Extrakt z vŕbovej kôry obsahuje saligenin, ktorý sa metabolizuje na kyselinu salicylovú /analgetický, protizápalový účinok/.
  • Extrakt z borovice prímorskej, mätová, eukalyptová, bedrovníková, pomarančová, rumančeková a feniklová silica; extrakt z medvedice lékárskej a vŕby bielej.

Pri ťažkostiach dospelí 4-5 krát denne 3-5 kvapiek pred jedlom. Možnosť dávkovať na kocku cukru.

leaf-discount