customers

Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

delivery

Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

delivery-time

Doručenie tovaru už od 24 hodín

phoneTelefonické objednávky:  0948 22 54 54
phoneOpýtajte sa lekárnika:  0948 42 55 25 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
cart0,00 €
0

Cumlíky bábätka upokojujú. Keď zlyhajú všetky metódy na utíšenie dieťatka, môžu Vám pomôcť cumlíky AVENT, aby sa Vaše dieťatko utíšilo a pokojne odpočívalo.

Bábätká s cumlíkom pokojnejšie spia, menej sa v spánku pohybujú a predovšetkým zostávajú ležať na chrbte, čo je doporučené aj pediatrom. Používanie cumlíka zmenšuje závislosť bábätka na fľašu, znižuje možnosť poškodenia zúbkov a môže znížiť aj riziko dentálnych problémov v neskoršom veku v porovnaní s dlhodobým cucaním palcov, ktoré vytvárajú nevhodný tlak na ďasná a predné zúbky.

Nové silikónové cumlíky Ultra Air ponúkajú bábätkám ešte väčší komfort. Tieto cumlíky majú extra veľké otvory v kruhu, ktoré zaručujú väčšiu cirkuláciu vzduchu a predchádzajú tak hromadeniu slín za kruhom. Cumlíky Ultra Air nielen utíšia bábätko, ale tiež sa starajú o jeho citlivú pokožku.

Cumlíkz Avent Ultra Air Night je ľahké nájsť aj keď je vypnuté svetlo - kotúč žiariaci v tme vám umožní rýchlo nájsť cumlík vášho dieťatka bez toho, aby ste museli rozsvietiť svetlo.

Vhodné pre bábätká vo veku 0-6 mesiacov.

Všetky cumlíky AVENT sú silikónové. Silikón je bez chuti a zápachu, cumlíky majú dlhšiu životnosť a lepšie sa čistia ako kaučukové cumlíky. Bez BPA.

Vďaka puzdru na prenášanie môžete cumlík svojho bábätka sterilizovať v mikrovlnej rúre a hygienicky prenášať, keď ste na cestách. Sterilizácia v mikrovlnej rúre je bezpečná a jednoduchá: vložte dôkladne opláchnuté cumlíky do puzdra, pridajte 25 ml vody a puzdro vložte na 3 minúty do mikrovlnnej rúry pri výkone 750 – 1 000 W. Nechajte 5 minút vychladnúť, vylejte vodu a cumlíky sú pripravené na použitie.

leaf-discount