customers

Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

delivery

Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

delivery-time

Doručenie tovaru už od 24 hodín

phoneTelefonické objednávky:  0948 22 54 54
phoneOpýtajte sa lekárnika:  0948 42 55 25 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
cart0,00 €
0
Súvisiace produkty

Mobivenal micro je výživový doplnok s obsahom 450 mg diosminu, 50 mg hesperidínu a 30 mg aescinu je určený pre rýchly a dlhodobý ústup problémov so žilami, priaznivo vplyvňuje stav žíl (ich elasticitu a pevnosť), pôsobí protizápalovo, vhodný pri pocite unavených, bolestivých a opuchnutých nôh, priaznivo pôsobí na popraskané drobné žilky, pri problémoch s hemoroidmi, pri náročných športových výkonoch ako prevencia pred vznikom opuchov, pri silových športoch ako prevencia pred vznikom strií.

Hlavnými zložkami výživového doplnku sú mikronizovaný a čistený diosmin s hesperidínom (tzv. MPFF – mikronizovaná purifikovaná flavonoidná frakcia). Toto zloženie sa už dlhé roky používa s úspechom pri všetkých prejavoch chronickej žilovej nedostatočnosti a hemoroidoch. Aescin napomáha znižovať pocit ťažkých nôh a dobrej cirkulácii krvi v drobných cievach.

U prípravkov obsahujúcich diosmin a hesperidín bol preukázaný ich pozitívny účinok na mikrocirkuláciu, čo vedie k normalizácii priepustnosti kapilár a v konečnom dôsledku nastáva zmiernenie alebo odstránenie edémov. Obe zložky blokujú hromadenie krvi v žilách dolných končatín a zvyšujú tiež lymfatický odtok.

Dávkovanie :odporúčaná denná dávka je 1x denne 1 tableta. Tablety sa prehĺtajú celé, nerozhryzené. Zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

leaf-discount