Telefonické objednávky: 0948 22 54 54
Opýtajte sa lekárnika: 0948 42 55 25  (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
NÁKUPNÝ KOŠÍK
0,00 € / 0 ks

Dobré z SK STAROSLOVENSKÁ chladivá masť masážny prípravok 1x250 ml


Dobré z SK STAROSLOVENSKÁ chladivá masť masážny prípravok 1x250 ml

Chladivý kožný masážny prípravok s relaxačným účinkom.

Vaša cena:
6,89€ s DPH

Bežná cena v lekárni: 8,94€
Ušetríte: 2,05€
Kód: 14
Dostupnosť: skladom
Výrobca: Dobré zo Slovenska
Kúpou produktu získate 68 bodov
Množstvo:    
Súvisiace produkty
Balíček imunity

Balíček imunity

23,70€ s DPH
Vitamín C, 3x(60tbl + 10tbl zdarma)

Vitamín C, 3x(60tbl + 10tbl zdarma)

10,77€
8,99€ s DPH

Staroslovenská chladivá masť obsahuje konopný olej, extrakty kostihoja lekárskeho, mentol, mätové silice a gáfor. Tieto účinné látky majú na pokožke osviežujúci, prekrvujúci a relaxačný účinok bez pocitov podráždenia a nepríjemného začervenania pokožky. Príjemný chladivý účinok na koži pretrváva ešte dlhú dobu po aplikácii a poskytuje tak pocit úľavy. 

Masáž kože staroslovenskou chladivou masťou napomáha senzoricky jemne schladiť a prispieva tak k pocitu úľavy. Prekrvenie a rozhýbanie kože v okolí kĺbov napomáha potlačeniu pocitu stuhnutosti, ktoré môžu viesť až k bolestivosti. 

Účinné látky: Konopný olej je bohatý na esenciálne mastné kyseliny, vitamíny A, B1, B2, B6, C a E, fytín (používaný v lekárstve pri liečbe chudokrvnosti) a kyselina kanabidiolová so silným baktericidným účinkom. Je tiež zdrojom dôležitých minerálnych látok – vápníka, sodíka, fosforu, horčíka, draslíka i železa, mangánu, zinku, kremíka či platiny. Používa sa okrem iného pri liečení neurodermatídy (lupienky) a iných chronických chorôb kože. Ďalej chráni pokožku pred vysušovaním, predčasnou tvorbou vrások.

Dostatočné množstvo prípravku naneste na príslušnú časť tela a sústredenými pohybmi prstov a dlaní vmasírujte prípravok do pokožky. Aplikáciu opakujte podľa potreby.Účinok sa na koži objaví po niekoľkých minútach. Pred prvou aplikáciou doporučujeme účinok odskúšať na pokožke predlaktia. 

Prípravok sa dá použiť ako univerzálny masážny prostriedok k rozhýbaniu, prekrveniu a zrýchleniu regenerácie pre rekonvalescenciu po chirurgických zákrokoch alebo po športových či pracovných aktivitách.