Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

Doručenie tovaru už od 24 hodín

Telefonické objednávky:  0948 22 54 54
Opýtajte sa lekárnika:  0948 42 55 25 (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
0,00 €
0

Popis produktu

ZMIERŇUJE BOLESŤ: Regeneračný masážny krém STRONG POWER je vhodný pre ľudí s problémami pohybového aparátu. Pokiaľ máte bolesť kĺbov a svalov, bolesť kolena, lakťa či chrbta, masážny krém vám pomôže tieto ťažkosti zmierniť. Krém môžete používať i vrámci kĺbovej výživy, pretože podporuje liečbu zdravotných problémov súvisiacich so starnutím a s ním spojenými reumatických príznakov. Dobre preniká cez pokožku do tkanív a do kĺbovej tekutiny, kde zabraňuje tvorbe prostaglandínov, ktoré zodpovedajú za prejavy bolesti svalov a kĺbov. Uvoľňuje svaly okolo kĺbov, podporuje prekrvenie a tým zmierňuje reumatické bolesti.

Originálna receptúra masážneho krému STRONG POWER obsahuje látku Metylsalicylát, ktorá zahrieva svalstvo i šľachy, čím napomáha tlmeniu bolesti a zabraňuje vzniku opuchov. Menthol posobí antisepticky a má znecitlivujúce účinky v bolestivých miestach.

  • PÔSOBÍ PROTI ZÁPALOM: Masážny krém STRONG POWER je vhodné používať pri športových výkonoch či inej namáhavej fyzickej námahe. Je vhodný na masáž pri akútnom zápale svalov, zápale šliach a intenzívne pôsobí na regeneráciu a uvoľnenie svalstva. Originálna receptúra obsahuje látku Metylsalicylát, ktorá zahrieva svalstvo a šľachy a tlmí bolesť či opuchy. Masáže účinne napomáhajú odstraňovať nielen akútne ale i dlhodobé problémy. Regeneračný masážny krém STRONG POWER dobre preniká cez pokožku do tkanív a do kĺbovej tekutiny. Týmto zabraňuje tvorbe prostaglandínov, ktoré zodpovedajú za prejavy zápalu a bolesti kĺbov a svalov. Rýchlejšie rozpúšťa krvné zrazeniny. Masážny krém je ideálny na každodenné použitie a vhodný pre aktívnych športovcov, ale i pre starších ľudí s častými zápalmi.Na uvoľnenie svalstva výborne pôsobí pred fyzickým výkonom, kedy svaly prehreje a pripraví na záťaž. Bezprostredne po aplikácii navodzuje príjemné uvoľnenia s mierne chladivým pocitom vďaka prítomnosti mentolovej silice. Pomáha predchádzať zraneniam, ktoré môžu vzniknúť nedostatočným rozcvičením a vy sa tak vyhnete zápalu svalov a šliach.
  • POMÁHA PRI PRECHLADNUTÍ: Masážny krém STRONG POWER naneste na čelo, nos, krk a hrudník. Krém pôsobí ako efektívna bariéra proti nachladnutiu. Uvoľňuje dýchacie cesty, uľavuje pri nádche a urýchľuje uzdravenie.
  • Balenie: 100 g.   100 g + 100 g.
  • Zloženie: Aqua, Methyl Salicylate, Menthol, Polysorbate_80, Eugenol, Phenoxyethanol, Ethylhexyglycerin, Carbomer, Triethanolamine.
  • Metylsalicylát: spája osvečenú prírodnú látku s moderným krémovým základom. Touto účinnou látkou je metylsalicylát. Najznámejším zdrojom je tzv. “Gaultherinový olej”, získaný z Libavky, ktorá sa vyskytuje najmä v lesoch Severnej a Južnej Ameriky. Dnes sa vyrába väčšinou synteticky. Táto rastlina bola donedávna používaná v mastiach a čajoch, neskôr však prevládlo používanie samotného metylsalicylátu, ktorý má mnohostranné účinky. Je to olejovitá tekutina s charakteristickou arómou, ktorá po nanesení na kožu hreje a zmierňuje bolesť svalov a kĺbov.
  • Menthol: sa nachádza v rastlinách rodu Mentha, a to hlavne v mäte priepornej. Má silne aromaticú vôňu a jej všestranné účinky sa využívaju nielen v liečivách, ale aj v kuchyni a kozmetike. Menthol pôsobí antisepticky, má lokálne znecitlivujúce účinky a tlmí bolesť. Prináša úľavu pri zápalových ochoreniach kĺbov a mäkkých tkanív akútneho či chronického pôvodu.
  • Eugenol: sa používa pri výrobe parfémov, ochucovadiel, esenciálnych olejov a v medicíne ako lokálne antiseptikum a anestetikum.
  • Použitie: krém naneste na postihnuté miesto, jemne vmasírujte až do vstrebania do pokožky. Nanášať 3 až 4 - krát denne, alebo podľa potreby. Pred použitím treba krém naniesť na predlaktie, kvôli alergickým reakciám. Ak by miesto svrbelo, zčervenalo, alebo sa vyhádzalo, treba miesto umyť pod vlažnou vodou s použitím mydla.*

Vhodné pre deti od 3 rokov, športovcov, ťažko pracujúcich a seniorov. Krém s nemastným základom, ktorý nezanecháva škvrny a úplne sa vstrebáva. Pri častej a dlhodobej aplikácii môže dôjsť k precitliveniu.

Upozornenie: * POZOR! Nesmie sa nanášať na sliznice, t.j. do okolia očí, vnútra nosa, uší, úst, genitálií a otvorených rán. Len na vonkajšie použitie.