Telefonické objednávky: 0948 22 54 54
Opýtajte sa lekárnika: 0948 42 55 25  (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
NÁKUPNÝ KOŠÍK
0,00 € / 0 ks

Ženšenový krém - zvlhčujúci, špeciálny na suchú a citlivú pleť, 250ml


Intenzívny, zvlahčujúci, špeciálny krém s výťažkom z koreňa žen-šen. Podporuje rovnováhu vlhkosti v pokožke a zachováva jej prirodzenú pružnosť. Zvlášť vhodný pre suchú a citlivú pleť

Vaša cena:
5,99€ s DPH
Pôvodne: 8,50€

Bežná cena v lekárni: 8,50€
Ušetríte: 2,51€
Kód: 21079
Dostupnosť: skladom
Kúpou produktu získate 59 bodov
Množstvo:    

Ženšenový krém - zvlhčujúci, špeciálny na suchú a citlivú pleť, 250ml

Je veľmi bohatý na vitamín C, E a skupinu B, obsahuje aj veľké množstvo pre telo dôležitých minerálov a stopových prvkov ako je železo, zinok, horčík, vápnik, chróm a meď. Krém podporuje rovnováhu vlhkosti v pokožke a zachováva jej prirodzenú pružnosť (pokožka zostáva viditeľne hladšia). 

Prispieva k celkovému zjemneniu a oživeniu pleti tváre. Kórejský žen-šen koreň má veľmi silné liečivé vlastnosti, ktoré sú spracované spolu s prírodnými prísadami a olejom na veľmi vláčny krém.

Ženšen sa vďaka svojmu výnimočnému bohatstvu biologicky aktívnych látok považuje za zázračný prostriedok tradičnej čínskej medicíny. Zvlášť vhodný pre suchú a citlivú pleť. Pomáha pokožke proti rôznym alergiám, ekzémom a infekciám, vyrážkam, liečenie jaziev, vyhladzovanie vrások a pod. Je odporúčaný aj na liečenie niektorých druhov psoriázy. Krém robí pokožku hebkú a vláčnu, stimuluje krvný obeh v tkanive a urýchľuje tvorbu nových kožných buniek.

Spôsob použitia:  Na­nášajte na čistú pokožku, na postihnuté miesta aj niekoľkokrát denne. Pravidelné používanie zvyšuje účinnosť.