Telefonické objednávky: 0948 22 54 54
Opýtajte sa lekárnika: 0948 42 55 25  (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
NÁKUPNÝ KOŠÍK
0,00 € / 0 ks

Vitamín C s rakytníkom 40tbl


Vitamín C s rakytníkom 40tbl

Výživový doplnok obsahuje vitamín C 500 mg a extrakt rakytníka rešetliakového 50 mg.

Vaša cena:
4,10€ s DPH

Bežná cena v lekárni: 5,03€
Ušetríte: 0,93€
Kód: 3913
Dostupnosť: skladom
Výrobca: Noventis
Kúpou produktu získate 41 bodov
Množstvo:    
Súvisiace produkty

Výživový doplnok so sladidlom. 1 tableta obsahuje: Vitamín C 500 mg (kyselina askorbová) (625 % referenčnej výživovej hodnoty) a Extrakt rakytníka rešetliakového 50 mg. Vitamín C priaznivo ovplyvňuje imunitný systém. Výživový doplnok sa odporúča užívať v dávke 1 tableta 1x denne.

Vitamín C + Rakytník je doplnok stravy, ktorý vďaka obsiahnutému vitamínu C a rakytníkovému extraktu priaznivo ovplyvňuje imunitný systém. Vo forme tabliet ho zakúpite v balení 40 tabliet.

Vitamín C je pre zdravie človeka nevyhnutný najmä pre zachovanie správneho fungovania imunitného systému. Len silná imunita zvláda odolať pôsobeniu infekcií a negatívnych vplyvov na náš organizmus. Okrem všeobecne známych citrónov sú na vitamín C bohaté i ostatné citrusy (pomaranč, limetka, grapefruit), tie sa však žiaľ vo veľa prípadoch radí medzi alergény. Vitamín C však obsahujú aj šípky, kivi alebo zemiaky. Ďalej nezabudnime na paradajky, papriky, papáju, brokolicu, čierne ríbezle, jahody, karfiol, špenát, kivi, alebo brusnice. Najmä sa teda jedná o ovocie a zeleninu, ktoré by tak či tak mali mať v bežnom jedálničku svoje stále miesto. Ak ste však na požití niektoré z týchto potravín alergickí, alebo Vám jej konzumácia prináša zažívacie ťažkosti, je na čase doplniť vitamín C telu iným spôsobom - napríklad práve doplnkom stravy.

Priaznivé pôsobenie na náš imunitný systém má aj rakytník. Pridaním extraktov z tejto krásnej a užitočné rastliny s červenooranžovými bobuľami k vitamínu C podporíme nielen pôsobenie na obranyschopnosť nášho organizmu, ale aj o pozitívne pôsobenie na zachovanie správnej funkcie kardiovaskulárneho a tráviaceho systému. Výhoda produktov s rakytníkom spočíva v tom, že aj napriek tomu, že je rozšírený do takmer celej Európy, nerastie v každej záhradke a výprava za bobuľky rakytníka je náročná na čas a fyzickú zdatnosť.