Telefonické objednávky: 0948 22 54 54
Opýtajte sa lekárnika: 0948 42 55 25  (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
NÁKUPNÝ KOŠÍK
0,00 € / 0 ks

Vital plus Active JAL 35 ml


Vital plus Active JAL 35 ml

Kyselina hyalurónová je jedným zo základných zložiek kože, ktorá zabezpečuje odolnosť a pevnosť. Pribúdaním veku sa koncentrácia kyseliny hyaluronovej v kožnom tkanive neustále znižuje, tým spôsobuje také kožné problémy ako je tvorba vrások a ochabnutie pokožky. Preto sa stane dôležitým, aby sme zabezpečili pre vrstvu pokožky sústavnú výživu a vonkajšiu hydratáciu.

Vaša cena:
18,31€ s DPH

Bežná cena v lekárni: 21,50€
Ušetríte: 3,19€
Kód: 21312
Dostupnosť: skladom
Výrobca: Preline
Kúpou produktu získate 183 bodov
Množstvo:    
Súvisiace produkty

Charakteristika:

Kyselina hyalurónová je jedným zo základných zložiek kože, ktorá zabezpečuje odolnosť a pevnosť. Pribúdaním veku sa koncentrácia kyseliny hyaluronovej v kožnom tkanive neustále znižuje, tým spôsobuje také kožné problémy ako je tvorba vrások a ochabnutie pokožky. Preto sa stane dôležitým, aby sme zabezpečili  pre vrstvu pokožky sústavnú výživu a vonkajšiu hydratáciu.  

Kyselina hyalurónová spolu s rastlinnou kmeňovou bunkou priaznivo vplýva na také prirodzené biochemické procesy ako je obnova tkaniva, produkcia kolagénu a tak vracia pružnosť a pevnosť pokožky. V dôsledku toho sa minimalizujú drobné vrásky.  

Použitie:

Očistite ošetrovanú plochu ráno a večer čistiacim prípravkom SAP. Potom naneste niekoľko kvapiek na tvár, krk, dekolt a jemnými krúživými pohybmi smerom zdola nahor vmasírujte do pokožky, kým sa celkom nevstrebe. Potom, ak je potrebné môžete použiť pleťový krém podľa typu pokožky.  

Zloženie:

Vedci laboratória VITALPLUS vyšetrili fázy procesu zmien a vytvorili revolučne nový prípravok - hlboko pôsobiace koncentrované kvapky so základom kyseliny hyalurónovej a rastlinných kmeňových buniek. Spomaľujú odparovanie vody z kožného tkaniva, prirodzenou cestou zvyšujú hydratáciu kože. Kyselinu hyalurónovú získavajú zo pšenice kvasením v rastlinnom roztoku bieotechnickými procesmi, geneticky modifikovanými mliečnymi kyselinami. Vďaka filmogénnej vlastnosti kyseliny hyalurónovej sa hydratačný a vyživujúci účinok dostane aj do hlbších vrstiev pokožky. Účinok trvá 6 - 8 hodín.  

Balenie: 35 ml.