Aktuálne máme dostnupné na eshope len niektoré produkty. Za pochopenie vopred ďakujeme.
Telefonické objednávky: 0948 22 54 54
Opýtajte sa lekárnika: 0948 42 55 25  (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
NÁKUPNÝ KOŠÍK
0,00 € / 0 ks

Vital plus Active GLY 45 ml


Vital plus Active GLY 45 ml

Kyselina glykolová vplýva na bunky nachádzajúce sa v zrohovatenej vrstve pokožky tak, že jemne odstráni vrchné vrstvy, v dôsedku čoho vyvolá obnovu vrchnej vrstvy kože. Kyselina glykolová je jedna z alfa-hydroxy-kyselín - skratka AHA, ktorá sa nachádza aj v takých prírodných látkach ako je trstinový cukor. Na mastnej a aknóznej pleti svojim olupujúcim účinkom zlepšuje povrch pokožky, v ktorom sa ľahko tvorili akné. Odstráni tzv. zátky zrohovateniny, ktoré upchali póry a normalizuje činnosť mazu.

Vaša cena:
19,11€ s DPH

Bežná cena v lekárni: 22,45€
Ušetríte: 3,34€
Kód: 21313
Dostupnosť: NIE JE SKLADOM
Výrobca: Preline

Charakteristika:

Vo veku nad 30 rokov sa postupne spomaľuje proces renovácie epitelových buniek. Epitelové bunky sa odlupujú pomalšie, tým zhrubne vrchná zrohovatená vrstva. Kyselina glykolová vplýva na bunky nachádzajúce sa v zrohovatenej vrstve pokožky tak, že jemne odstráni vrchné vrstvy, v dôsedku čoho vyvolá obnovu vrchnej vrstvy kože. Kyselina glykolová je jedna z alfa-hydroxy-kyselín - skratka AHA, ktorá sa nachádza aj v takých prírodných látkach ako je trstinový cukor. Na mastnej a aknóznej pleti svojim olupujúcim účinkom zlepšuje povrch pokožky, v ktorom sa ľahko tvorili akné. Odstráni tzv. zátky zrohovateniny, ktoré upchali póry a normalizuje činnosť mazu. Vedci VITALPLUS analyzovali rôzne vlastnosti Kyseliny glykolovej a vytvorili trojfunkčné koncentrované kvapky.  

  • Prvá funkcia: Napomáha obnove buniek tak, že prípravok rozbije kontakt medzi odumretými bunkami vo vrstve pokožky, tým napomáha olupovaniu odumretých epitelových buniek, výsledkom čoho je oveľa mäkšia plocha s menším výskytom vrások.
  • Druhá funkcia: Odstráni zostarnuté epitelové bunky a tak zmiznú tmavé fľaky a pokožka bude jednotná a pekná.
  • Tretia funkcia: V kombinácií s rastlinnou kmeňovou bunkou stimuluje produkciu kolagénu a elastínu, tým pádom pokožka získa späť vodozásobáreň v celom kožnom tkanive a tak vyčarí pevnejšiu a zdravšiu pokožku.

 

Použitie:

Očistite pokožku prípravkom SAP na čistenie, potom niekoľko kvapiek vmasírujte do pokožky tváre a dekoltu. Niekoľko minút po nanesení kvapiek natrite tvár hydratačným krémom. 

Prvý týždeň používajte kvapky len 2 - 3 krát (podľa možnosti večer).

Od druhého týždňa používajte kvapky každý večer.  

Balenie: 45 ml.  

Upozornenie:

Prípravok nepoužívajte tesne pred slnením alebo na zapálenej koži!