Aktuálne máme dostnupné na eshope len niektoré produkty. Za pochopenie vopred ďakujeme.
Telefonické objednávky: 0948 22 54 54
Opýtajte sa lekárnika: 0948 42 55 25  (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
NÁKUPNÝ KOŠÍK
0,00 € / 0 ks

Vital plus Active GLY 15 ml


Vital plus Active GLY 15 ml

Kyselina glykolová je jedna z alfa-hydroxy-kyselín - skratka AHA, ktorá sa nachádza aj v takých prírodných látkach ako je trstinový cukor. Na mastnej a aknóznej pleti svojim olupujúcim účinkom zlepšuje povrch pokožky, v ktorom sa ľahko tvorili akné. Odstráni tzv. zátky zrohovateniny, ktoré upchali póry a normalizuje činnosť mazu.

Vaša cena:
9,51€ s DPH

Bežná cena v lekárni: 11,17€
Ušetríte: 1,66€
Kód: 21309
Dostupnosť: NIE JE SKLADOM
Výrobca: Preline
Súvisiace produkty

Vo veku nad 30 rokov sa postupne spomaľuje proces renovácie epitelových buniek. Epitelové bunky sa odlupujú pomalšie, tým zhrubne vrchná zrohovatená vrstva. Kyselina glykolová vplýva na bunky nachádzajúce sa v zrohovatenej vrstve pokožky tak, že jemne odstráni vrchné vrstvy, v dôsedku čoho vyvolá obnovu vrchnej vrstvy kože. Kyselina glykolová je jedna z alfa-hydroxy-kyselín - skratka AHA, ktorá sa nachádza aj v takých prírodných látkach ako je trstinový cukor. Na mastnej a aknóznej pleti svojim olupujúcim účinkom zlepšuje povrch pokožky, v ktorom sa ľahko tvorili akné. Odstráni tzv. zátky zrohovateniny, ktoré upchali póry a normalizuje činnosť mazu. Vedci VITALPLUS analyzovali rôzne vlastnosti Kyseliny glykolovej a vytvorili trojfunkčné koncentrované kvapky.  

  • Prvá funkcia: Napomáha obnove buniek tak, že prípravok rozbije kontakt medzi odumretými bunkami vo vrstve pokožky, tým napomáha olupovaniu odumretých epitelových buniek, výsledkom čoho je oveľa mäkšia plocha s menším výskytom vrások.
  • Druhá funkcia: Odstráni zostarnuté epitelové bunky a tak zmiznú tmavé fľaky a pokožka bude jednotná a pekná.
  • Tretia funkcia: V kombinácií s rastlinnou kmeňovou bunkou stimuluje produkciu kolagénu a elastínu, tým pádom pokožka získa späť vodozásobáreň v celom kožnom tkanive a tak vyčarí pevnejšiu a zdravšiu pokožku.

 

Použitie:

Očistite pokožku prípravkom SAP na čistenie, potom niekoľko kvapiek vmasírujte do pokožky tváre a dekoltu. Niekoľko minút po nanesení kvapiek natrite tvár hydratačným krémom. 

Prvý týždeň používajte kvapky len 2 - 3 krát (podľa možnosti večer).

Od druhého týždňa používajte kvapky každý večer.  

Balenie: 15 ml.  

Upozornenie:

Prípravok nepoužívajte tesne pred slnením alebo na zapálenej koži!