Telefonické objednávky: 0948 22 54 54
Opýtajte sa lekárnika: 0948 42 55 25  (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
NÁKUPNÝ KOŠÍK
0,00 € / 0 ks

Vichy Neovadiol Gf, denný krém 15ml - vzorka


Vichy Neovadiol Gf, denný krém 15ml - vzorka

Krém obnovujúci proporcionálnu štruktúru tváre a hustotu pleti. 15ml - vzorka.

Vaša cena:
5,49€ s DPH

Bežná cena v lekárni: 6,50€
Ušetríte: 1,01€
Kód: 20104
Dostupnosť: skladom
Výrobca: Vichy
Kúpou produktu získate 54 bodov
Množstvo:    

Popis a určenie

Krém obnovujúci proporcionálnu štruktúru tváre a hustotu pleti.

Pre koho je? Pre ženy v období menopauzy, ktoré chcú bojovať proti dôsledkom spomalenia hormonálnej aktivity na pleť: strata hustoty, objemu a proporcií tváre - suchá pleť.

Účinnosť: 30 rokov skúseností v tkanivovom inžinierstve umožnilo laboratórne preukázať nepostrádateľnú úlohu niektorých proteínov pri obnove kože. Laboratóriá Vichy vytvorili technológiu tkanivovej obnovy, ktorá umožňuje obnoviť vrstvy kože za 10 dní. Túto inováciu bolo možné dosiahnuť unikátnym spojením aktívnych látok:
Proteicu Gf, nepostrádateľného proteínu podieľajúceho sa na štruktúrovanej obnove kože a stimulácii rastových faktorov a Pro-Xylanu, ktorý spevňuje podporné tkanivá, zásobárne rastových faktorov.
Neovadiol Gf je 1. krém od Vichy s preukázaným pôsobením na 3 kľúčové zóny identity žien v období menopauzy. Výsledok: líčka sú vyplnené, krk spevnený a kontúry vyrysované. Tento prípravok okrem iného upokojuje kožné tkanivo a spevňuje rysy tváre.

Účinnosť na 3 kľúčových zónach tváre:

  • vyplnené líčka,
  • spevnený krk,
  • vyrysované kontúry tváre.  

Aplikujte každý deň ráno a/alebo večer. Preto, aby bol čo najlepšie adaptovaný Vášmu typu pleti, existuje tento krém v dvoch  variantoch - na normálnu až zmiešanú pleť a na suchú pleť.

Tolerancia:

Hypoalergénna formula testovaná pod dermatologickou kontrolou. Formula obohatená o Termálnu vodu z Vichy s  upokojujúcim, posilňujúcim a regeneračným účinkom. BEZ PARABÉNOV.

Potešenie:

Výnimočná textúra kombinuje komfort intenzívnej výživy a sviežosť rozpúšťajúceho sa, nemastného a nelepivého krému. Potešenie a účinnosť ale prekračujú prah pleti. Vďaka úplne novej štúdii Kvalita života (Qualité de vie) Laboratóriá Vichy preukázali, že Neovadiol Gf je skutočná starostlivosť pre zdravie: okrem priaznivých účinkov na pleť má jeho používanie pozitívny vplyv na psychiku žien prechádzajúcich obdobím menopauzy. Neovadiol Gf každý deň zlepšuje ich pohodu: menej návalov tepla a menej problémov so spánkom. Úroveň kvality života žien v období menopauzy sa teda približuje kvalite života žien, ktoré obdobím menopauzy neprechádzajú.