Telefonické objednávky: 0948 22 54 54
Opýtajte sa lekárnika: 0948 42 55 25  (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
NÁKUPNÝ KOŠÍK
0,00 € / 0 ks

VICHY ANTIAGE NEOVADIOL PROMO 2017


Neovadiol Compensating Complex denný - Intenzívna starostlivosť obnovujúca tvárové kontúry a hutnosť pleti 50 ml DARČEKY ZADARMO: Neovadiol Compensating Complex nočný krém 15 ml, Neovadiol Compensating Complex Sérum 3 ml.

Vaša cena:
22,67€ s DPH
Pôvodne: 26,07€

Bežná cena v lekárni: 29,47€
Ušetríte: 6,80€
Kód: 21167
Dostupnosť: skladom
Výrobca: Vichy
Kúpou produktu získate 226 bodov
Množstvo:    

Popis

Promo balíček obsahuje:

  • Neovadiol Compensating Complex denný -  Intenzívna starostlivosť obnovujúca tvárové kontúry a hutnosť pleti 50 ml,

DARČEKY ZADARMO:

  • Neovadiol Compensating Complex nočný krém 15 ml,
  • Neovadiol Compensating Complex Sérum 3 ml.

Denný krém sa má rovnomerne nanášať v tenkej vrstve na tvár každé ráno. Aplikuje sa bezprostredne po vykonaní bežnej očisty. Krém sa aplikuje niekoľkými dotykmi na čelo, nos, bradu a líca a ľahkými ťahmi alebo vklepkaním končekmi prstov sa rovnomerne rozotrie smerom k vonkajšiemu oválu tváre.

Nočný krém sa má aplikovať každý večer na odlíčenú pleť.

Obnova prirodzených proporcií tváre. Stimuluje prirodzené rastové faktory pokožky. Obnova hutnosti pleti + obnova lipidiové štruktúry. Výnimočná textuta kombinuje komfort intenzívnej výživy a sviežosť topiaceho, nemastného a nelepivého krému. Potešenie a účinnosť ale prekračujú prah pleti. Vďaka úplne novej štúdii Kvalita života (Qualité de vie) Laboratóriá Vichy preukázali, že Neovadiol Gf je skutočná starostlivosť pre zdravie: okrem priaznivých účinkov na pleť, má jeho používanie pozitívny vplyv na psychiku žien prechádzajúceho obdobím menopauzy. Neovadiol Gf každý deň zlepšuje ich pohodu: menej návalov horúčavy a menej problému so spánkom. Úroveň kvality života žien v období menopauzy sa teda približuje kvalite života žien, ktoré v obdobím menopauzy neprechádzajú.