Telefonické objednávky: 0948 22 54 54
Opýtajte sa lekárnika: 0948 42 55 25  (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
NÁKUPNÝ KOŠÍK
0,00 € / 0 ks

TOP GREEN Psyllium 250 kps.


TOP GREEN Psyllium 250 kps.

Originálne indické psyllium, prírodná rozpustná vláknina vhodná aj pre vegánov. Pomáha pri trávení a vylučovaní, detoxikuje.

Vaša cena:
12,62€ s DPH

Bežná cena v lekárni: 14,39€
Ušetríte: 1,77€
Kód: 21482
Dostupnosť: skladom
Výrobca: BENEVIT, s.r.o
Kúpou produktu získate 126 bodov
Množstvo:    
Súvisiace produkty

Psyllium - známy aj ako skorocel indický - je rozpustná prírodná vláknina. Má výbornú schopnosť absorbovať vodu a usadené škodliviny zo zažívacieho traktu ľudského organizmu. Prírodná rozpustná vláknina, vhodná pre vegánov.

Je bohatým zdrojom rozpustnej vlákniny, podobný vláknine, ktorá sa nachádza v obilovinách ako napríklad ovos a jačmeň. Hlavný rozdiel je v tom, že skorocel má vyšší obsah vlákniny ako ovsené otruby. Psyllium optimalizuje pri pravidelnom užívaní fyziologickú funkciu tráviaceho traktu, predovšetkým hrubé a tenké črevo. Spôsobuje to to, že vláknina na seba viaže veľké  množstvo vody, objem črevného obsahu sa zväčšuje, a to stimuluje peristaltiku čreva.

Účinky skorocelu indického - Psyllia:

  • Čistí tráviace ústrojenstvo a reguluje stolicu
  • Dáva do pohybu „lenivé črevá“
  • Pomáha pri redukcii hmotnosti
  • Znižuje riziko rakoviny hrubého čreva
  • Znižuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi

Zloženie: vláknina zo šupiniek Psyllia (Skorocel indický), povlaková látka - želatína.

Použitie: odporúča sa používať Psyllium 30 minút pred jedlom alebo po jedle.

Dávkovanie: 2-krát denne maximálne 10 kapsúl. Nezabudnite vždy zapiť dostatočným množstvom vody alebo inej tekutiny. Neobsahuje lepok ani zložky mliečneho či obilného pôvodu.

UPOZORNENIE:

Ak počas používania Psyllia pociťujete nejaké problémy, znížte dávkovanie, až pokiaľ problémy nezmiznú. Potom môžete príjem Psyllia postupne zvyšovať. Výživný doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na jednotlivé zložky prípravku. Prípravok treba chrániť pred slnečným žiarením, skladovať pri teplote 15-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%.