Telefonické objednávky: 0948 22 54 54
Opýtajte sa lekárnika: 0948 42 55 25  (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
NÁKUPNÝ KOŠÍK
0,00 € / 0 ks

Sunar Premium 3 600g


Sunar Premium 3 600g

Sunar Premium 3 - sušená mliečna výživa pre malé deti od ukončeného 12. mesiaca 600g.

Vaša cena:
13,30€ s DPH

Bežná cena v lekárni: 16,31€
Ušetríte: 3,01€
Kód: 4313
Dostupnosť: skladom
Výrobca: Hero Slovakia
Kúpou produktu získate 133 bodov
Množstvo:    
Súvisiace produkty
Sunar Premium 2 600g

Sunar Premium 2 600g

13,30€ s DPH
Sunar Premium 1 600g

Sunar Premium 1 600g

13,30€ s DPH

       Popis a určenie

  • Sunar Premium 3 je mliečna výživa pre malé deti od ukončeného 12. mesiaca - v období odstavovania - má byť len súčasťou zmiešanej stravy dojčaťa
  • obsahuje totiž unikátnu kombináciu látok prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku, ktoré sa významne podieľajú na posilňovaní imunitného systému a celkovom pohodlí dieťaťa
  • vzorom pre nové zloženie bolo materské mlieko, ktoré je tou najlepšou výživou pre dojčatá
  • navyše podľa vzoru materského mlieka obsahuje mliečny tuk, vďaka ktorému je deťmi veľmi dobre prijímaný

Spôsob použitia

Pred samotnou prípravou sa sterilizuje fľaša a cumeľ vo vriacej vode. Pitná dojčenská voda sa má prevariť a nechať vychladnúť asi 30min. na cca 40 °C. Zodpovedajúce množstvo vody sa vyleje do vysterilizovanej fľaše. Neodporúča sa opakovane používať prevarenú   vodu. Na dávkovanie sa vždy používa priložená odmerka. Prášok v odmerke nestláčajte. Do vody pridajte zodpovedajúce množstvo prášku (viď. tabuľka dávkovanie). Fľaša sa uzatvorí a dôkladne pretrepte (najmenej 10 sekúnd), aby sa všetok prášok rozpustíl. Potom    sa doplní zvyšok vody a znova sa premieša. Teplota výživy sa skontroluje kvapnutím na vnútornú časť zápästia. Mlieko už znovu neohrievajte ani nepodávajte.

       Upozornenie:

  1. Pri kŕmení nenechávajte dieťa bez dohľadu.
  2. Rozhodnutie o začatí podávania príkrmu alebo o prechode na inú stravu by malo byť prijímané iba na základe odporúčania lekára alebo kvalifikovanej osoby v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa, v závislosti na individuálnom raste a vývoji dieťaťa.
  3. Pre zdravie dieťaťa je dôležité dodržať návod na prípravu a podmienky uchovania a skladovania výrobku - nemeňte pomer prášku a vody.
  4. Skladujte v suchu, pri teplote do 24 °C a v dostatečnej vzdialenosti od tepelných zdrojov. Neskladujte v chladničke. Na každé kŕmenie pripravujte vždy čerstvo namiešanú porciu.
  5. Nespotrebovanú porciu neuchovávajte a znovu nepodávajte. Po príprave každej dávky balenia vždy starostlivo uzatvorte a uložte na suchom a chladnom mieste.
  6. Obsah otvoreného balenia spotrebujte do 4 týždňov.