Telefonické objednávky: 0948 22 54 54
Opýtajte sa lekárnika: 0948 42 55 25  (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
NÁKUPNÝ KOŠÍK
0,00 € / 0 ks

Sunar Premium 1 600g


Sunar Premium 1 600g

Sunar Premium 1 - počiatočná sušená mliečna výživa pre deti od narodenia 600g

Vaša cena:
13,30€ s DPH

Bežná cena v lekárni: 16,31€
Ušetríte: 3,01€
Kód: 4311
Dostupnosť: skladom
Výrobca: Hero Slovakia
Kúpou produktu získate 133 bodov
Množstvo:    

       Popis a určenie

 • Sunar Premium 1 je mliečna výživa pre deti od narodenia ak nemôžu byť dojčené
 • obsahuje totiž unikátnu kombináciu látok prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku, ktoré sa významne podieľajú na posilňovaní imunitného systému a celkovom pohodlí dieťaťa
 • vzorom pre nové zloženie bolo materské mlieko, ktoré je tou najlepšou výživou pre dieťa
 • navyše podľa vzoru materského mlieka obsahuje mliečny tuk, vďaka ktorému je deťmi veľmi dobre prijímaný
 • obsahuje prebiotika GOS, ktoré sú prirodzenou súčasťou materského mlieka a sú potrebné na zaistenie správnej črevnej mikroflóry
 • Sunar Premium 1 obsahuje nukleotidy, ktoré sú prirodzenou súčasťou materského mlieka a pre organizmus nenahraditeľné
 • tiež obsahuje DHA a ARA, ktoré sú tiež prirodzenou súčasťou materského mlieka a pre organizmus nenahraditeľné

Spôsob použitia

Pred samotnou prípravou sa sterilizuje fľaša a cumeľ vo vriacej vode. Pitná dojčenská voda sa má prevariť a nechať vychladnúť asi 30min. na cca 40 °C. Zodpovedajúce množstvo vody sa vyleje do vysterilizovanej fľaše. Neodporúča sa opakovane používať prevarenú   vodu. Na dávkovanie sa vždy používa priložená odmerka. Prášok v odmerke nestláčajte. Do vody pridajte zodpovedajúce množstvo prášku (viď. tabuľka dávkovanie). Fľaša sa uzatvorí a dôkladne pretrepte (najmenej 10 sekúnd), aby sa všetok prášok rozpustíl. Potom    sa doplní zvyšok vody a znova sa premieša. Teplota výživy sa skontroluje kvapnutím na vnútornú časť zápästia. Mlieko už znovu neohrievajte ani nepodávajte.

       Upozornenie:

 1. Materské mlieko je najprirozdzenejšou výživou novorodenca a dojčaťa a poskytuje dieťaťu všetky potrebné živiny. Svetová zdravotnícka organizácia a európske odborné pediatrické spoločnosti odporúčajú matkám výlučne dojčiť minimálne do ukončeného 6.mesiaca života dieťaťa.
 2. Rozhodnutie o začatí podávania príkrmu alebo o prechode na inú stravu by malo byť prijímané iba na základe odporúčania lekára alebo kvalifikovanej osoby v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa, v závislosti na individuálnom raste a vývoji dieťaťa.
 3. Pri kŕmení nenechávajte dieťa bez dohľadu. Pre zdravie dieťaťa je dôležité dodržať návod na prípravu a podmienky uchovania a skladovania výrobku - nemeňte pomer prášku a vody.
 4. Skladujte v suchu, pri teplote do 24 °C a v dostatečnej vzdialenosti od tepelných zdrojov. Neskladujte v chladničke. Na každé kŕmenie pripravujte vždy čerstvo namiešanú porciu.
 5. Nespotrebovanú porciu neuchovávajte a znovu nepodávajte. Po príprave každej dávky balenia vždy starostlivo uzatvorte a uložte na suchom a chladnom mieste.
 6. Obsah otvoreného balenia spotrebujte do 4 týždňov.