Telefonické objednávky: 0948 22 54 54
Opýtajte sa lekárnika: 0948 42 55 25  (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
NÁKUPNÝ KOŠÍK
0,00 € / 0 ks

Sunar complex 2 následná sušená mliečna výživa dojčiat 600g


Sunar complex 2 600g

Sunar Complex 2 - pokračovacie dojčenské mlieko od ukončeného 6. mesiaca 600g.

Vaša cena:
9,24€ s DPH

Bežná cena v lekárni: 10,63€
Ušetríte: 1,39€
Kód: 3274
Dostupnosť: skladom
Výrobca: Hero
Kúpou produktu získate 92 bodov
Množstvo:    

       Popis a určenie

 • Sunar complex 2 je mliečna výživa pre dojčatá a malé deti, ktorá prispieva k správnemu rastu, harmonickému vývoju a celkovému pohodliu vášho dieťaťa
 • Sunar complex 2 s naturbalance je vyváženou kombináciou zdravej výživy a prirodzenej mliečnej chuti
 • vzorom pre nové zloženie bolo materské mlieko, ktoré je tou najlepšou výživou pre dojčatá
 • obsahuje prebiotiká GOS potrebná pre črevnú mikroflóru

Spôsob použitia

Pred samotnou prípravou sa sterilizuje fľaša a cumeľ vo vriacej vode. Pitná dojčenská voda sa má prevariť a nechať vychladnúť asi 30min. na cca 40 °C. Zodpovedajúce množstvo vody sa vyleje do vysterilizovanej fľaše. Neodporúča sa opakovane používať prevarenú   vodu. Na dávkovanie sa vždy používa priložená odmerka. Prášok v odmerke nestláčajte. Do vody pridajte zodpovedajúce množstvo prášku (viď. tabuľka dávkovanie). Fľaša sa uzatvorí a dôkladne pretrepte (najmenej 10 sekúnd), aby sa všetok prášok rozpustíl. Potom    sa doplní zvyšok vody a znova sa premieša. Teplota výživy sa skontroluje kvapnutím na vnútornú časť zápästia.

       Upozornenie:

 1. Kojenie je pre novorodené deti a dojčatá najlepší spôsob výživy. Sunar complex 2 nieje určený ako náhrada za materské mlieko v prvých šiestich mesiacov života.
 2. Pri kŕmení nenechávajte dieťa bez dohľadu.
 3. Rozhodnutie o začatí podávania príkrmu alebo o prechode na inú stravu by malo byť prijímané iba na základe odporúčania lekára alebo kvalifikovanej osoby v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa, v závislosti na individuálnom raste a vývoji dieťaťa.
 4. Pre zdravie dieťaťa je dôležité dodržať návod na prípravu a podmienky uchovania a skladovania výrobku.
 5. Skladujte v suchu, pri teplote do 24 °C a v dostatečnej vzdialenosti od tepelných zdrojov. Neskladujte v chladničke. Na každé kŕmenie pripravujte vždy čerstvo namiešanú porciu.
 6. Nespotrebovanú porciu neuchovávajte a znovu nepodávajte. Po príprave každej dávky balenia vždy starostlivo uzatvorte a uložte na suchom a chladnom mieste.
 7. Obsah otvoreného balenia spotrebujte do 4 týždňov.