Telefonické objednávky: 0948 22 54 54
Opýtajte sa lekárnika: 0948 42 55 25  (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
NÁKUPNÝ KOŠÍK
0,00 € / 0 ks

Scholl Velvet Soft


Rôzne druhy - Profesionálna starostlivosť o chodidlá v pohodlí Vášho domova teraz so zľavou 33%! Elektrický pilník na chodidlá odstraňuje rýchlo a bezbolestne nežiaducu tvrdú a odumretú kožu na pätách a zanecháva chodidlá hladké a hebké na dotyk.

Vaša cena:
19,90€ s DPH
Pôvodne: 29,90€

Bežná cena v lekárni: 29,90€
Ušetríte: 10,00€
Kód: 21149
Dostupnosť: skladom
ŠUKL: 04507
Výrobca: Scholl
Kúpou produktu získate 199 bodov
Množstvo:    
Súvisiace produkty

Popis

  • elektrický pilník na chodidlá
  • odstraňuje rýchlo a bezbolestne nežiaducu kožu
  • profesionálna starostlivosť o chodidlá
  • nôžky zanecháva mäkké a zamatovo hebké na dotyk

Pedikúra nie je len skrášľujúcou procedúrou, ale je aj prevenciou v celej rade zdravotných problémov. Elektrický pilník predstavuje Vašu osobnú profesionálnu pedikérku na domáce ošetrenie chodidiel. Vaše nôžky budú nielen krásne na pohľad, ale aj mäkké a zamatovo hebké na dotyk.

Ako používať:
Pred prvým použitím odstráňte ochranný kryt valčeka a uistite sa, že je valček pevne vložený do jednotky. Zapnite prístroj otočením strieborného prstenca, priložte na pätu a nechajte valček kĺzať po stvrdnutej koži. Odumretá koža sa bude postupne odlupovať. Používajte len na suchú pokožku. Netlačte príliš silno, lebo sa prístroj zastaví. Ak ste dosiahli požadovanú jemnosť nôh, prístroj vypnite otočením strieborného prstenca. Ak nie, opakujte až do požadovanej jemnosti. Nepoužívajte v rovnakej oblasti dlhšie ako 3 až 4 sekundy. Prestaňte, ak koža začína bolieť. Utrite alebo opláchnite nohy pre odstránenie prebytočných odumretých kožných častíc.



Čistenie po použití: Strojček nie je vodeodolný. Pri čistení oddeľte rotačnú hlavicu. Vypnite strojček. Vyberte výmennú hlavicu – stlačte príslušné tlačidlo na strane strojčeka a jemným ťahom vyberte hlavicu. Hlavicu umyte pod prúdom vody. Vlhkou handričkou očistite telo strojčeka. Vysušte hlavicu a telo strojčeka suchou handričkou. Znovu osaďte hlavicu a nasaďte ochranný kryt.