Telefonické objednávky: 0948 22 54 54
Opýtajte sa lekárnika: 0948 42 55 25  (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
NÁKUPNÝ KOŠÍK
0,00 € / 0 ks

Scholl Kúra na nechtovú mykózu 3,8 ml


Kúra na nechtovú mykózu v diskrétnom balení na ošetrenie stredne závažných stavov mykózou postihnutých nechtov.

Vaša cena:
10,49€ s DPH
Pôvodne: 13,10€

Bežná cena v lekárni: 15,65€
Ušetríte: 5,16€
Kód: 2396
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Scholl
Kúpou produktu získate 104 bodov
Množstvo:    
Súvisiace produkty
Scholl Velvet Soft

Scholl Velvet Soft

29,90€
19,90€ s DPH

DARČEK!!! Pri nákupe Scholl kúry na nechtovú mykózu získavate klip na nechty pre správne zastrihávanie nechtov na nohách! Akcia platí do vypredania zásob.

Popis a určenie

Scholl Kúra na nechtovú mykózu 3,8 ml

Pomáha predchádzať šíreniu infekcie a recidíve Vedecky overené. Scholl Kúra na nechtovú mykózu je jedinečne navrhnutý systém, skúsenými odborníkmi vyvíjajúcimi prípravky Scholl. Výrobok má diskrétne balenie a jednoducho sa používa. Bol vyvinutý tak, aby prenikol do nechtu a pôsobil na nechtovú mykózu priamo v zdroji. Taktiež pomáha predchádzať šíreniu mykózy a chráni pred opätovnou infekciou. Je to, šetrné riešenie určené na domáce použitie bez lekárskeho predpisu. Dermatologicky testované.

Použitie:

Uchopte pilníček, a opilnikujte povrch infikovaného nechta tak, aby ste odstránili jeho vrchné vrstvy. Zvláštnu pozornosť venujte zafarbeným častiam. Po použití pilníček okamžite zlikvidujte. Z povrchu nechta a okolitej kože utrite všetok prach. Pomocou štetčeka naneste nechtovú kúru na povrch nechta. Zotrite všetok lak, ktorý príde do kontaktu s kožou okolo nechta. Počkajte 5 minút, kým sa obujete, oblečiete si ponožky či pančuchy alebo pôjdete do postele. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov si nohy 30 minút po aplikácii nenamáčajte. Kúru nanášajte raz denne počas 7 dní.